• جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 14/08/2020

قائم مقام کمیته امداد استان کرمان اعلام کرد:

بهره‌برداری از 746 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در شهریورماه 98

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: در راستای رویکرد حمایتی ستاد کنگره 6 هزار و 500 شهید استان کرمان ساخت 746 واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد با همکاری سپاه و ستاد کنگره شهداء آغاز شده که تعدادی از واحدها 50 تا 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و امیدواریم تا شهریورماه 98 به اتمام برسند.

"سهراب روستایی" امروز 30 بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای رویکرد حمایتی ستاد کنگره شهدای استان کرمان ساخت 746 واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد با همکاری سپاه و ستاد کنگره شهدای استان آغاز شده است.

وی افزود: 35 میلیون تومان برای ساخت هر واحد هزینه می شود که تعدادی از این واحدها 50 تا 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و امیدواریم تا شهریورماه 98 به اتمام برسند.
روستایی تصریح کرد: 26 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه خواهد شد که تامین اعتبار شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان کرمان بیان کرد: 500 فقره وام کارگشایی 5 میلیون تومانی برای اقشار آسیب پذیر و نیازمند نیز در اختیار ستاد کنگره قرار گرفته که از طریق کمیته امداد و بانک عامل پرداخت می شود.

وی افزود: 15 میلیارد تومان برای وام های خوداشتغالی نیز تامین اعتبار شده که با معرفی ستاد کنگره شهدای استان به اقشار آسیب پذیر اعطاء می شود.

روستایی اظهار کرد: قرار است کار احداث 5 هزار واحد مسکونی در جنوب استان کرمان آغاز شود که در سال آینده اجرایی خواهد شد و با این اجرای این پروژه، پایان کپرنشینی را در جنوب استان شاهد خواهیم بود.
 
اخبار مرتبط
نظرات شما