• دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ -
  • 30/11/2020

رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان خبر داد

تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمان در سال 98

رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: از پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان،تجلیل می شود.

دکتر محمد علی طاهر در مورد زمان و اهداف برگزاری آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان کرمان گفت: مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه شهیدباهنر سال 98 با دانشگاه‌های استان و دستگاه‌های استانی کرمان ادغام شده است.

رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان افزود: هیأت ممیزه دانشگاه شهید باهنر کرمان و معاونت‌های پژوهشی دانشگاه‌های استان کرمان، بر اساس شیوه نامه انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استان، 52 نفر را انتخاب کردند که روز دوشنبه 18 آذرماه 98 ساعت 9 صبح، از پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمان در گروه‌های هفت‌گانه(ادبیات و علوم انسانی، گروه فنی و مهندسی، گروه کشاورزی و منابع طبیعی، گروه هنر، گروه دامپزشکی، علوم پایه و گروه علوم پزشکی) با حضور دکتر محمد صادق بصیری معاون استاندار کرمان تجلیل می‌شوند.

دکتر طاهر گفت: به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح استان و ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری و فعالان در این حوزه همچنین تشویق پژوهشگران و فناوران و حمایت از آنان و نیز به منظور توسعه فرهنگ پژوهش و تحقیق در سطح مدارس استان، با محوریت اداره کل آموزش و پرورش استان این جشنواره در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
نظرات شما