• دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -
  • 06/04/2020

در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل صورت گرفت؛

اهدای لوح سپاس وزارت راه و شهرسازی به گروه بارز

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با حضور در غرفه گروه صنعتی بارز در این نمایشگاه لوح سپاسی را به پاس قدردانی از گروه به علی­ اکبر مشرفی، مدیرعامل گروه صنعتی بارز اهدا کرد.

در این لوح سپاس آمده است:

جناب آقای علی ­اکبر مشرفی

مدیرعامل محترم گروه صنعتی بارز

 

حمل و نقل به دلیل داشتن نقش زیربنایی تاثیر فراوانی بر فرآیند رشد اقتصادی کشور دارد و برنامه ­ریزی برای ارتقای جایگاه کنونی حمل و نقل در کشور از گام­ های ضروری است که باید به آن توجه وِیژه شود.

چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته که از تاریخ 22 الی 26 آذرماه 1398 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید فرصتی ارزنده برای گفت وگو، تعامل، انتقال تجارب و ارزیابی عملکرد حوزه ­های حمل و نقل و تصویرسازی مطلوب از آینده بود که با مشارکت بخش­ های خصوصی و دولتی، مراکز علمی پژوهشی، فضایی مناسب برای ارائه دستاوردها، فرصت­ های سرمایه گذاری، قابلیت­ ها و امکانات بالقوه و بالفعل در زمینه حمل و نقل را در معرض فعالان این عرضه قرار داد.

ضمن تقدیر از حضور ارزشمند آن شرکت در این نمایشگاه؛ با ارزیابی داوران آن غرفه در بخش خصوصی رتبه برتر را در شاخص ­های تعیین شده کسب نموده است.

امید است با همت و تلاش بیش از پیش شما و سایر تلاشگران این حوزه شاهد دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه پروژه­های ملی، عمرانی، اقتصادی در عرصه حمل و نقل باشیم.

محمد اسلامی

آذرماه 1398

اخبار مرتبط
نظرات شما