• شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ -
  • 04/07/2020

کمالی‌پور با انتقاد از بی توجهی نسبت به جنوب استان:

مسئولان، جنوب استان کرمان را رها کرده‌اند

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس خواستار رسیدگی جدی مسئولان به وضعیت گازرسانی، آبرسانی و کشاورزی جنوب استان کرمان شد.یحیی کمالی پور با انتقاد شدید از سکوت معنادار مسئولان اجرایی استان کرمان نسبت به سرنوشت مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد، گفت: این سکوت قابل تامل است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با برشمردن مشکلات کشاورزی این دو شهرستان، عنوان کرد: بخش کشاورزی جیرفت و عنبرآباد در آتش بی‌مهری مسئولین می‌سوزد و در سال جهش تولید دست‌رنج کشاورزان نجیب جنوب استان کرمان بر زمین مانده است و خسارت‌های ناشی از وقوع تگرک در منطقه دلفارد و خسارات ناشی از بارندگی‌ها و سیل احیر همچنان بی‌پاسح مانده است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بحش جدیدالتاسیس اسفندقه مدت‌ها بدون بخشدار است و مردم در انجام امورات خود سرگردان هستند و عدم ابلاغ چارت سازمانی بخشداری و عدم راه‌اندازی شهر مصوب شده اسفندقه از دیگر مشکلات این منطقه هستند.

وی از کند شدن روند اجرایی طرح‌های عمرانی در شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد انتقاد کرد و افزود: روند گازرسانی به مناطق محتلف شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد به کندی صورت می‌گیرد، همچنین اجرای سایر پروژه‌های عمرانی از سرعت لازم برحوردار نیستند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان ‌در پایان با اشاره به تعطیل شدن پروژه های آب، برق و مخابرات و عدم ساماندهی رودخانه هلیل رود و شور در محدوده این دوشهرستان تاکید کرد: نگاه مسئولان استان به جنوب استان کرمان همچنان غیرقابل تغییر است./

اخبار مرتبط
نظرات شما