• چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ -
  • 23/09/2020

رهاورد سفر مدیرعامل شستا به کرمان؛

اجرای 3 طرح بزرگ در کرمان با اعتبار سه هزار میلیارد تومان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سفر مدیرعامل شستا به کرمان و توافق برای اجرای سه طرح بزرگ در استان اظهار کرد: با اجرای این طرح ها هزار و 800 فرصت شغلی به صورت مستقیم در کرمان ایجاد می شود. پورابراهیمی گفت: در این سفر سه پروژه اصلی شامل افزایش تولید لاستیک در کرمان و سیرجان و طرح های مجموعه مس شهید باهنر در دستور کار قرار گرفت.

اجرای 3 طرح بزرگ در کرمان با اعتبار سه هزار میلیارد تومان
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اجرای سه طرح بزرگ در کرمان اظهار کرد: با اجرای این طرح ها هزار و 800 فرصت شغلی به صورت مستقیم در کرمان ایجاد می شود. پورابراهیمی گفت در این سفر سه پروژه اصلی شامل افزایش تولید لاستیک در کرمان و سیرجان و طرح های مجموعه مس شهید باهنر در دستور کار قرار گرفت.
پورابراهیمی: اساس برنامه ریزی های انجام شده فاز اول ظرفیت تولید لاستیک بارز کرمان به میزان 10 هزار تن تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و افزایش ظرفیت نهایی 34 هزار تنی طرح توسعه، در سال آینده به نتیجه خواهد رسید. پورابراهیمی افزود:  تصور بنده این است که طی امسال و سال آینده افزایش حداقل 50 درصد ظرفیت تولید در حوزه لاستیک و مس را شاهد خواهیم بود که در راستای اجرای فرامین رهبری و لبیک به فرمایشات ایشان است. خوشبختانه این امر در مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجماعی به خوبی در حال اجراست که جای تشکر دارد.
استاندار کرمان هم در دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: ایجاد حتی یک شغل هم برای ما مهم است و از هر اقدامی برای ایجاد اشتغال در استان کرمان حمایت می کنیم.
محمدجواد فدائی در این دیدار، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان در حوزه‌ صنایع، معادن، انرژی خورشیدی نام برد و عنوان کرد: هر اقدامی که برای ایجاد اشتغال در استان معمول شود، برای ما مقدس است و از آن استقبال می‌کنیم.وی افزود: مهمترین دغدغه و اولویت استان کرمان در تولید و ایجاد اشتغال است، طرحی که حتی منجر به اشتغال یک نفر شود برای ما مهم است و از آن استقبال می‌کنیم.
اخبار مرتبط
نظرات شما