• یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 09/08/2020

جابجایی مدیریتی در هلدینگ توسعه صنایع و معادن ماهان؛

«ابراهیم صادقی» به جای صادق جاهد خطیبی نشست

با حکم مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری، ابراهیم صادقی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان منصوب شد و به جای صادق جاهد خطیبی نشست.

این تغییر با گذشت دو روز از مجمع عادی سالیانه شرکت ماهان صورت گرفت.

در مراسم معارفه مدیرعامل این شرکت که در آن ابراهیم جهانگیری معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی گروه مالی گردشگری و دیگر اعضای گروه مالی گردشگری و مدیران شرکت های تابعه هلدینگ ماهان حضور داشتند، صادق جاهد خطیبی با استناد به گزارش سالانه، عملکرد این شرکت را در سال 98 درخشان خواند و گفت: در سال 98 این شرکت را با 1955 میلیارد ریال زیان تحویل گرفتم و خوشبختانه در سال جاری سود 227 میلیارد ریالی را به ثبت رساندیم و این اطلاعات در مجمع به تصویب رسید.

در این مراسم مدیران عامل شرکت های تابعه هلدینگ ماهان نیز از زحمات و خدمات صادق جاهد خطیبی تشکر کرده و در ادامه ابراهیم جهانگیری قائم مقام مالی گردشگری نیز با تقدیر از زحمات مدیرعامل سابق این شرکت، تغییرات مدیریتی در شرکت ها را امری بدیعی و ضرورت برای شرکت ها دانست.

جهانگیری با بیان اینکه ابراهیم صادقی از مدیران موفق حوزه صنعت و از بنیانگذاران هلدینگ ماهان بوده است گفت: برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنیم. 

صادقی هم در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات جاهد خطیبی گفت: راه ایشان را ادامه خواهیم داد و این شرکت به لحاظ مالی و توانمندی ها شرکتی رو براه شده و هدف اصلی ما، اجرای طرح های توسعه و پروژه هایی است که می تواند به صنعت فولاد کشور کمک  نماید.

گفتتنی است، ابراهیم صادقی پیش از این معاون مالی و اداری ایمیدرو و عضو هیئت مدیره بانک گردشگری بوده و در دوره ای مدیرعاملی شرکت صنعتی و معدنی ماهان را در کارنامه کاری خود دارد.

اخبار مرتبط
نظرات شما