• پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ -
  • 22/10/2020

مجتمع مس شهربابک؛ نماد مسئولیت پذیری اجتماعی

اهدای ۶۰۰ پک لوازم‌التحریر به دانش‌آمو‌زان بی‌بضاعت شهربابک

تعداد ۶۰۰ پک لوازم‌التحریر به دانش‌آمو‌زان بی‌بضاعت شهرستان شهربابک اهدا شد.

نشست مشترکی با حضورمدیر مجتمع مس شهربابک، فرماندار شهربابک، رییس آموزش و پرورش و معاونان، رؤسای ادارات بهزیستی و کمیته امداد، رییس دفتر نماینده شهرستان و مسئول دفتر امام جمعه این شهرستان با موضوع اهدای پک لوازم التحریر به دانش آموزان تحت حمایت، برگزارشد.
در این جلسه؛ مهندس ابراهیمی‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک  بر لزوم متمرکز شدن کمک‌ها و برنامه‌ریزی دقیق در جهت جلوگیری از موازی‌کاری ادارات و نهادها در امور خیریه  تاکید  کرد.
همچنین؛ مهندس محمدی مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی در تبیین شعار"مس شهربابک نماد مسئولیت‌پذیری اجتماعی" گفت: تعداد ۶۰۰ پَک لوازم‌التحریر شامل: کیف، دفتر، کتابهای آموزشی، کتاب قصه، خودکار که همگی از اقلام با کیفیت ایرانی هستند و جلد آنها براساس زیست بوم شهرستان شهربابک طراحی شده است، با هماهنگی کمیته امداد امام‌خمینی، اداره بهزیستی و آموزش و پرورش  به دانش آموزان بی‌بضاعت شهرستان اهدا می‌گردد.
در ادامه؛ فرماندار و مسئولین ادارات نیز بر لزوم متمرکز بودن مساعدت‌ها به افراد نیازمند تأکید نمودند و مقرر شد؛ در آینده نزدیک از یک اپلیکیشن جهت جلوگیری از موازی کاری‌های حوزه مددکاری اجتماعی استفاده شود تا مساعدت‌ها به دست مستحق  اصلی برسند.
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما