• سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ -
  • 15/06/2021

در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیران ایران؛

«مدیرعامل مس شهید باهنر» نشان عالی مدیر سال ۹۹را دریافت کرد

در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیران ایران،تندیس نشان عالی و زرین مدیر سال ۹۹ به مجید ضیائی مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان اهدا شد.

در این اجلاس که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار می شود پس از ارزیابی و بررسی های لازم در خصوص شاخص های مدیریتی به تعدادی از مدیران تراز اول کشور نشان عالی مدیر سال در سه رتبه زرین، نقره ای و برنزی اهدا می شود.
تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه محل برگزاری مراسم امسال بود که آقایان غریب پور معاون وزارت صمت ، کلانتری معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست  ، مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ،  دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، قبادیان معاون آموزش و پژوهش و فناوری وزارت صمت ، شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و جمع کثیری از مدیران در آن حضور داشتند.
علت انتخاب مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان به عنوان مدیر شایسته ی دریافت تندیس زرین ونشان عالی سال جاری، عملکرد درخشان و قابل توجه وی و کسب حداکثر امتیاز از شاخص های مورد ارزیابی همچون، ارتقای بهره وری، مدیریت مالی موفق و سودآوری شرکت، تعالی سازمانی، ایجاد ارزش افزوده و توجه به زنجیره ارزش ، توجه به نوآوری و فناوری نوین، اهتمام ویژه به مسائل زیست محیطی و مسئولیت های اجتماعی اعلام شد.
گفتنی است مس شهید باهنر در شش ماهه اول سال ۹۹ ، سالی که ازسوی مقام معظم رهبری باعنوان جهش تولید نامگذاری شده، علیرغم همه ی مشکلات اقتصادی و تحریمهای همه جانبه و همچنین شیوع ویروس کرونا توانست همسو با برنامه های پیش بینی شده اقدام و در برخی موارد به رکوردهای جدید در تولید نسبت به سالهای گذشته دست یابد .
این شرکت توانسته است در شش ماهه اول سال ۹۹ نسبت مدت مشابه سال قبل ۱۹% تناژ فروش داخل و ۲۸۸% تناژ صادرات و ۲۲% تولید و ۸۳ % فروش ریالی خود را ارتقا دهد.
شایان ذکر است موفقیت مس باهنر در گروه فلزات و در کنار صنایعی چون ملی مس، فولاد هرمزگان ،فولاد مبارکه ، فولاد خراسان، فولاد خوزستان و ایمیدرو حاصل شده است.
اجلاس سراسری اهدای نشان عالی به مدیران برگزیده سال در راستای فرامین مقام معظم رهبری در ایجاد نگرش درست مدیریتی، توانمندسازی نیروی کار و تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها ، سازمان ها مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی مدیریتی بعنوان بزرگترین رویداد مدیریتی کشور برگزار می گردد.
«اقتصاد کرمان» کسب این دستاورد ارزشمند ملی را به مدیرعامل و پرسنل شرکت صنایع مس شهید باهنر، تبریک می گوید و امیدوار است با استمرار روند اینگونه موفقیت ها، جایگاه این مجتمع عظیم صنعتی در اقتصاد کشور بیش از پیش ارتقا یابد.
اخبار مرتبط
نظرات شما