• جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ -
  • 22/01/2021

احتمال عرضه و معرفی رسمی تا پایان سال جاری؛

تولید KMC T8 با رنگ های مختلف در خط تولید «کرمان موتور»

تولید KMC T8 یا همان « کی ام سی T8 » در کارخانه « کرمان موتور » آغاز شده است.در حال حاضر تولید این پیکاپ آفرودی با سرعت بیشتری دنبال می شود و از سویی طیف رنگ های جدیدی به محصولات این شرکت کرمانی اضافه شده است.

پنجم دی ۱۳۹۹ در پی بازدید استاندار کرمان از خودروسازان منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم، خط تولید کی ام سی T8 به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد. حال با گذشت چند روز از این مراسم شاهد هستیم که مونتاژ این پیکاپ سرعت بیشتری گرفته و با توجه به این تصاویر، احتمال آن بسیار است که تا پایان سال جاری، عرضه و معرفی رسمی KMC T8 توسط کرمان موتور انجام شود.

در مراسم بازدید استاندار کرمان از خودروسازان این منطقه، خبرهای دیگری هم در رسانه منتشر شد. افتتاح خط تولید « JMC S350 » در ریگان خودرو و رونمایی سدان برقی « کارمانیا eK1 » و همچنین معرفی اولیه پیکاپ « زد ایکس ترالورد » از جمله اتفاق های بازدید این مقام مسئول از خودروسازان بخش خصوصی کرمان بوده است.

کرمان موتور مانند سایر خودروسازان برای مونتاژ KMC T8 از خط مستقل شاسی و اتاق استفاده می کند. پیش از این این خودروساز فرایند تولید خودروهایی با شاسی مونوکوک (اتاق و شاسی یکپارچه) انجام می داد و حال در کنار ساخت خودروهای سواری، به بازار خودروهای کار و تجاری سبک هم وارد شده است. در حال حاضر با توجه به تصاویر موجود، ساخت KMC T8 در طیف رنگ گسترده ای انجام می شود و می بینیم که رنگ های متفاوت تری نسبت به سایر محصولات این خودروساز بخش خصوصی برای کی ام سی T8 در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط
نظرات شما