• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان خبر داد:

برنامه‌ریزی برای تحققِ کاملِ بودجۀ شهرداری کرمان

معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان گفت: در شرایط ویژۀ اقتصادی امسال که همۀ شهرداری‌ها با شیوع کرونا دچار مشکلات فراوانی شده‌اند، نسبت به برخی کلان‌شهرها، وضعیت مطلوب‌تری داریم...

رضا دادگرپور در میز گفت‌وگو، با بیان اینکه وصولی درآمد هشت‌ماهۀ شهرداری حدود 50 درصد بوده، این میزان وصول درآمد را نسبت به بودجۀ سالانه و با توجه به محدودیت‌های کرونایی و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، قابل‌قبول دانست و خاطرنشان کرد: طوری هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شده که بودجۀ پیش‌بینی‌شده تا پایان سال، به‌طور کامل محقق شود.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان با اشاره به متمرکز شدن حساب‌های سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق در شهرداری مرکز، بیان کرد: یکی از دلایلی که تا امروز توانسته‌ایم حقوق پرسنل را به‌طور کامل و به‌موقع بپردازیم و مطالبات پیمانکاران را نیز تا حد زیادی پرداخت کنیم، متمرکز شدن حساب‌ها در شهرداری مرکز بوده است.
دادگرپور یادآور شد: با متمرکز شدن حساب‌های شهرداری‌های مناطق و سازمان‌ها، درآمدهای آن‌ها به‌طور کامل در پایان هفته و بعضاً به‌صورت روزانه، به یک حساب در خزانه‌داری مرکز، واریز و سپس اولویت‌بندی و تقسیم می‌شود.
وی افزود: همچنین با متمرکز شدن حساب‌های شهرداری توانسته‌ایم وضعیت پیمانکاران قبلی را که با شهرداری قرارداد نداشتند، تعیین‌تکلیف کنیم و در حال پرداخت مطالبات آن‌ها هستیم.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان ادامه داد: اولویت نخست با پرداخت حقوق پرسنل و مطالبات مردم و پیمانکاران است که به لطف خدا تا امروز توانسته‌ایم حقوق پرسنل و مطالبات پیمانکاران را پرداخت کنیم و در حال حاضر، وضعیت مطلوبی داریم که امیدواریم این روال در شهرداری تداوم یابد.
اخبار مرتبط
نظرات شما