• شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ -
  • 24/08/2019

در جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل گل گهر چه گذشت؛

تاکید مدیرعامل جدید بر توسعه همه جانبه در گل گهر

بالاخره پرونده حرف و حدیث ها و حواشی یکسال اخیر در بنگاه اقتصادی عظیم و ملی گل گهر با انتخاب جمشید ملارحمان به مدیرعاملی شرکت،بسته شد و ناصر تقی زاده پس از 4 سال مدیریت در دور دوم حضور خود در این مجموعه، جای خود را به یکی از همکاران کهنه کارش در بدنه وزارت صنعت و معدن داد.

و اما  در جلسه تودیع و معارفه ملارحمان و تقی زاده که پیش از ظهر امروز با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و همچنین خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو و جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت، برگزار شد، خداداد غریب پور با تاکید بر اینکه جلسه امروز با هدف تقدیر از اقدامات دوره مدیریتی "تقی زاده" برگزار می شود،‌ تاکید کرد: مدیر عامل جدید گل گهر نیز از مدیران با سابقه مجموعه معدن است.

وی با یادآوری اینکه ملارحمان پیشتر مدتی سرپرستی ایمیدرو را برعهده داشت،‌ افزود: امیدوارم با بهره گیری از تجربه های پیشین، مسیر توسعه همه جانبه در این مجموعه طی شود به طوری بتوان شاهد ارتقای بیش از پیش جایگاه گل گهر در حوزه های تولید،‌ توسعه،‌ منافع سهامداران و مسوولیت اجتماعی باشیم.

همچنین جعفر سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه دوره مدیریتی "تقی زاده" قابل تقدیر است،‌ اظهار داشت: دوره های مدیریتی همچون دوی امدادی می ماند و اکنون مدیری جدید، هدایت آن مجموعه را برعهده گرفته است.

از سوی دیگر ناصر تقی زاده با بیان اینکه سرباز نظام هستم و با افتخار و سربلندی وظیفه خود را انجام می دهم،‌گفت: طی 4 سال گذشته با همکاری جمعی و کار تیمی بدنه مدیریتی و کارشناسی اقدامات متعددی در راستای توسعه شرکت انجام شد.

وی با اعلام اینکه از همکاری با مدیران و کارشناسان احساس غرور و افتخار می کنم، تصریح کرد: خوشحالم اکنون فردی مدیریت گل گهر را برعهده گرفته که از مدیران با سابقه و تجربه این حوزه است و دوستی دیرینه ای نیز با یکدیگر داشته ایم.

جمشید ملارحمان مدیر عامل جدید گل گهر نیز گفت: از سهامداران،‌ هیئت مدیره و شخص مهندس تقی زاده کمال تشکر دارم و امیدوارم در یک تلاش جمعی، شرایط رو به توسعه ای پیش رو داشته باشیم.

در این برنامه همچنین اعضای هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اشاره ای به اقدامات دوره 4 سال اخیر کردند و زحمات تقی زاده را شایسته تقدیر دانستند.

اخبار مرتبط
نظرات شما