• شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ -
  • 24/08/2019

از 26 تا 29 خرداد 98 ؛

دو رویداد معدنی بین‌المللی در کرمان برگزار می شود

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی تجهیزات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی همزمان خردادماه امسال در کرمان برگزار می‌شود.

فرآوی، نیاز مبرم ‌معدن و صنایع معدنی کشور
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی با شعار « فرآوی، نیاز مبرم ‌معدن و صنایع معدنی کشور» از تاریخ ۲۶ الی ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار خواهد شد.مجری این نمایشگاه شرکت «رستاک پاد ویژن» است و روزنامه «اقتصاد کرمان» به عنوان حامی رسانه ای بزرگترین رویداد معدنی استان کرمان،در این نمایشگاه،حضور خواهد داشت.
این دو رویداد بین‌المللی  با حضور نمایندگانی از کشور های ایتالیا، آمریکا، انگلیس، آلمان، کره جنوبی، ترکیه، چین، سوئد، روسیه، هلند، هند، جمهوری چک در فضای بالغ بر ده هزار متر مربع برگزار می‌شود.
نمایش توانمندی‌ها و محصولات
کرمان به عنوان یکی از قطب‌های معدنی کشور بسیاری از صنایع معدنی، متالوژی، فولاد، معدن، ماشین‌آلات صنایع معدنی را در خود دارد به شکلی که بسیاری از آن به عنوان قطب معدنی ایران یاد می‌شود.
در طول مدت برگزاری این دو نمایشگاه بین‌المللی که به طور همزمان برگزار می‌شود آخرین دست‌آوردهای حوزه معدن در بخش‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود.
شرکت‌های اقتصادی مهم در کرمان، قدمتی چند ده ساله دارند و با حضور در این دو نمایشگاه بین‌المللی از آخرین توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌ها بازدید می‌کنند و امکان سرمایه‌گذاری در صنایع برای صاحبان سرمایه و معادن و صنایع معدنی در قالب نشست‌ها و کارگروه‌ها به مشورت گذاشته می‌شود و در نهایت تفاهم‌نامه‌هایی امضاء می‌شود.
اخبار مرتبط
نظرات شما