• جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ -
  • 29/05/2020

جایگزینان معصوم زاده،بهرامی و ایرانمنش به شورا می پیوندند؛

پوست اندازی شورای شهر کرمان

همه چیز از ماجرای استعفای ماه بانو معصوم زاده شروع شد که در نهایت و با اصرار وی بر استعفا،«احمد حسن زاده » جایگزین او شد اما در نشست معارفه این عضو جدید شورا،علی بهرامی و زهرا ایرانمنش هم ساز استعفا کوک کردند و دلیل خود را نام نویسی برای انتخابات مجلس عنوان کردند.

این دو استعفا هم در نهایت و پس از ارایه نظر موافقان و مخافان،رای آورد تا قرعه ورود به شورا به نام «فتح اله مویدی» و« زهرا لری» که سابقه عضویت در ادوار گذشته شورا دارند بیفتد.ماجرا اما زمانی جالب می شود که بدانید این دو عضو سابق شورای شهر کرمان نیز در پیغام هایشان نسبت به پذیرش این عضویت با اکراه و تردید سخن گفته اند و آمدنشان را به اما و اگر گره زده اند.
به گزارش «اقتصاد کرمان»،به نظر می آید شورای شهر کرمان برای شماری از کسانی که تجربه عضویت در این نهاد را پیدا کرده اند دیگر جذابیت سابق را ندارد اما آیا این پاسخ مناسبی به اعتماد مردم و شهروندان کرمانی است که به امید ساختن فردایی بهتر برای کلانشهر کرمان از حضور در انتخابات شورا دریغ نکرده اند؟.
در نشست علنی شورا چه گذشت؟
یک هفته پس از کناره گیری ماه بانو معصوم زاده از شورا، علی بهرامی و زهرا ایرانمنش دیگر اعضای شورای اسلامی شهر کرمان هم در نشست این هفته شورا از سمت خود کناره گیری کردند.
در روزی که احمد حسن زاده برای نخستین بار در  شورا حاضر شده بود تا  مراسم تحلیف خود را به جا بیاورد،رییس شورای شهر کرمان استعفای علی بهرامی (نایب رئیس سابق شورا) و زهرا ایرانمنش (رئیس سابق کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان) را مطرح کرد و به رای گذاشت تا در نهایت استعفای بهرامی با هشت رای موافق و ۲ مخالف و استعفای ایرانمنش با ۶ رای موافق و چهار در پرونده این دوره شورا به ثبت برسد.
چه کسانی در راهند؟
زهرا لری و فتح الله مویدی (اعضای الی البدل پنجمین دوره این شورا) به عنوان جانشین بهرامی و ایرانمنش تعیین شده اند اما این دو نفر نیز اما و اگرهایی را برای پیوستن به جمع شورانشینان مطرح کرده اند.باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه رخدادهای تازه ای را پیرامون پارلمان شهری کرمان شاهد خواهیم بود
اخبار مرتبط
نظرات شما