• جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 14/08/2020

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:

بهره مندی 97 درصد جمعیت شهری از گاز طبیعی تا پایان 98

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: ۹۷ درصد جمعیت شهری و 47 درصد جمعیت روستایی استان تا پایان امسال از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

"منوچهر فلاح" اظهار کرد: در حال حاضر 93  درصد جمعیت شهری و  44 درصد جمعیت روستایی استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند 
هستند.

وی افزود: یک هزار و 143 روستا و 53 شهر استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و همچنین عملیات اجرایی  گازرسانی به  17 شهر و 408 روستای استان در دست اجرا قرار دارد.

فلاح تصریح کرد: امیدواریم در پایان سال جاری با جذب 35 هزار مشترک جدید تعداد کل مشترکین استان به662 هزار مورد ارتقاء یابد. 

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار شده و از 18 شهر باقیمانده، 17 شهر در دست اجراست.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته عملیات گازرسانی  به شهر جبالبارز نیز در سال 98 در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

فلاح ادامه داد: با گازدار شدن 4 شهر و 280 روستا در سال 97، درصد بهره مندی کل خانوار استان به 73 درصد رسیده است.
وی به تعهد شرکت گاز استان در سال 98 به صنایع استان اشاره و تصریح کرد: میزان تعهد شرکت گاز استان تامین 50000 مترمکعب گاز طبیعی صنایع است که از این میزان تا پایان هفته دوم خرداد ماه 37820متر مکعب تامین شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است. 
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اظهار کرد: در سال 97 با وجود مشکلات اقتصادی جاری کشور میزان 1394 کیلومتر خط تغذیه و شبکه در استان اجرا شده که در عملکرد سالانه از زمان تاسیس این شرکت تا پایان سال 97 این آمار بی سابقه بوده است. 
وی افزود: در حال حاضر  با استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان علاوه بر کمک شایان و موثر به جهت جلوگیری از قاچاق سوخت مایع گام موثری در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی و رفاه عمومی که  از اولویت های اصلی شرکت گاز است، برداشته خواهد شد و امیدواریم با گازرسانی به شهرهای جنوبی، مناطق محروم روستاهای جنوبی و صنایع تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان، اشتغال در این مناطق رونق بیشتری بگیرد . 
اخبار مرتبط
نظرات شما