• دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 03/08/2020

اولویت مسکن در سال ۹۸ مشخص شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: تحرک در تولید مسکن و ساخت و ساز توسط بخش خصوصی یکی از مهمترین اولویت های این وزارتخانه در سال ۹۸ است.

«محمد اسلامی» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: بزرگترین دغدغه ما در هیات دولت، تامین مسکن مورد نیاز مردم است و امیدواریم با توجه به واگذاری زمین، مجوز ساخت به همراه تسهیلات مالی به خصوص در بافت های فرسوده شهری، شهرهای جدید و شهرهای بالای 50 هزار نفر جمعیت، ساخت و ساز در کشور تحرک بیشتری پیدا کند. 
وزیر راه و شهرسازی به لزوم کاهش سوانح رانندگی در راه های کشور اشاره کرد و اظهار داشت: به تدریج به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و از مردم و رانندگان درخواست داریم به خصوص در روزهایی که تردد در راه‌های کشور بیشتر می شود با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا شاهد کاهش سوانح رانندگی در راه های کشور باشیم. 
اسلامی با بیان اینکه در روزهای اخیر شاهد وقوع برخی سوانح رانندگی به خصوص در آزادراه های کشور بوده ایم، گفت: متأسفانه برخی از رانندگان به علت رفتارهای نامناسب و سرعت غیرمجاز، حادثه آفرین شده و بسیاری از خانواده ها به علت وقوع این حوادث داغدار شده اند. 
وی اضافه کرد: برای رفع نقاط حادثه خیز در راه های کشور تاکنون اقدامات مناسبی انجام شده و بر این اساس20 هزار کیلومتر آزادراه و بزرگراه با هدف ارتقا ضریب ایمنی در راه های کشور ساخته شده است. 

اخبار مرتبط
نظرات شما