• دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ -
  • 25/05/2020

رئیس اتاق کرمان:

مسئولیت های اجتماعی اولویت بندی شوند

رئیس اتاق کرمان گفت: با توجه به اینکه فعالیت های حوزه مسئولیت های اجتماعی گسترده است باید اولویت های آن مشخص و برای اجرای آن برنامه ریزی شود.

سیدمهدی طبیب‌زاده در نشست کمیسیون مسئولیت های اجتماعی افزود: این کمیسیون برای اینکه بداند چه مسئولیت هایی را بر عهده بگیرد و در چه مسیری فعالیت کند، باید تدوین نقشه راه و تعیین اولویت ها را در دستور کار قرار دهد. وی اظهار کرد: اتاق کرمان همواره نقش پررنگی در مسئولیت های اجتماعی به معنای عام آن داشته و کوشیده در کنار فعالیت‌هایی در زمینه توسعه اقتصادی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، به این موضوع مهم نیز بپردازد.

طبیب زاده، با بیان اینکه کمیسیون مسئولیت های اجتماعی تنها کمیسیون اتاق است که تمامی اعضای هیات نمایندگان به تمایل خود در آن عضو هستند، تصریح کرد: باید همه فعالیت های متفرقه در این حوزه هماهنگ شوند. رئیس اتاق کرمان، با اشاره به اینکه همه فعالان اقتصادی به نوعی در حوزه مسئولیت های اجتماعی سهیم هستند، گفت: یکی از این موارد، راه اندازی مرکز پیوند اعضای مرحوم حاج حسین جلال پور و افتتاح آن در هفته گذشته با حضور وزیر بهداشت بود که بنیاد نفیس آن را برنامه ریزی و اجرا کرد.

گفتنی است در این نشست جمعی از اساتید دانشگاه و فعالان اقتصادی و... به بیان نظرات و پیشنهادهای خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی پرداختند.

اخبار مرتبط
نظرات شما