• چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ -
  • 26/02/2020

با برگزاری مجمع‌عمومی و فوق‌العاده،انتخاب شد؛

ترکیب جدید هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمان

مجمع عمومی فوق‌العاده خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمان در سال 98 با دستور کار تصویب اساسنامه جدید و تعیین محل قانونی دفتر خانه و مجمع عمومی عادی این نهاد با دستور کار انتخاب هیات مدیره،ارایه گزارش عملکرد و تصویب صورت‌های مالی سال مالی متتهی به سال ۹۷،انتخاب بازرس و... برگزار شد.

نمایندگان انجمن های صنعتی و معدنی کرمان در مجمع عمومی عادی برای انتخابات خانه صنعت ،معدن و تجارت کرمان، گرد هم آمدند و هیات مدیره جدید این خانه را انتخاب کردند.در این انتخابات سید سعید زمان‌زاده، سینا مشکانی، جلیل کاربخش‌راوری، محمد عرب‌نژاد و سیدحسین مهاجرانی به عنوان اعضای اصلی و علی نارویی و سعید فخاران به عنوان عضو علی‌البدل هیات مدیره و سعید علیپورمقدم هم به عنوان بازرس اصلی خانه صنعت،معدن و تجارت، حایز اکثریت آرا شدند.
انتخابات داخلی هیات‌مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت کرمان برگزار شد
جلیل کاربخش راوری برای دومین سال متوالی به عنوان رییس خانه صنعت،معدن و تجارت کرمان و کیان سیدی مجددا به عنوان دبیرکل این تشکل، انتخاب شدند.
خانه صنعت،معدن و تجارت کرمان، پس از برگزاری انتخاب هیات مدیره جدید خود،انتخابات داخلی هیات مدیره را هم برگزار کرد.بر اساس گزارش اقتصاد کرمان،جلیل کاربخش راوری به عنوان رییس هیات‌مدیره،سید حسین مهاجرانی به عنوان نایب‌رییس هیات‌مدیره ،محمد عرب‌نژاد خزانه‌دار و کیان سیدی مجددا به عنوان دبیرکل خانه صنعت،معدن و تجارت کرمان انتخاب شدند.
 
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما