• چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -
  • 19/02/2020

امام جمعه کرمان از شرکت طلای سبز بازدید کرد؛

«طلای‌سبز زرند» نخستین شرکت بورسی پسته کشور

علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در سفر به شهرستان زرند از مجموعه‌ی شرکت طلای سبز زرند، اولین شرکت بورسی پسته کشور بازدید کرد.

مهندس محمدی مدیرعامل شرکت طلای سبز زرند در حاشیه‌ی این بازدید گفت: «این شرکت از آذرماه سال ۹۰ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع آغاز کرد».
وی ادامه داد: «شرکت طلای سبز زرند در زمینه‌ی فرآوری و صادرات پسته فعالیت می‌کند».
محمدی با اشاره به بازدید امام جمعه کرمان از این شرکت، اظهار کرد: «ایشان در این بازدید از نزدیک با نحوه‌ی فعالیت شرکت آشنا شدند».
وی با اشاره به بازار جهانی و صادرات پسته گفت: «صادرکنندگان بایستی با اتکا به مدیریت و برنامه‌ی استراتژیک، سعی کنند علاوه بر افزایش سهم در کل بازار، جایگاه مسلطی در بازار جهانی به دست آورند و در رهبری قیمت جهانی بازار نقش تعیین‌کننده و محوری ایفا کنند».
محمدی خاطرنشان کرد: «ضروری است صادرکنندگان به سوی شناخت استعدادهای صادراتی جدید و مزیت‌های نسبی آن حرکت کنند تا با توجه به اهمیت اقتصادی صادرات پسته در اقتصاد ملی و با عنایت به رقابت‌های جهانی در زمینه‌ی پتانسیل و بازار بالای این محصول، ارزآوری بیشتری به دنبال داشته باشد.
گفتنی است بر اساس اعلام مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران،در روزهای اخیر انبارشرکت  پسته طلای سبز زرند جهت انجام معاملات گواهی سپرده کالایی فعال شده و آماده پذیرش محصول مشتریان است.
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما