• شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ -
  • 19/09/2020

سیرجان چراغ خاموش به سمت استان شدن حرکت می‌کند!

«حسن پور» هم ساز جدایی زد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: روزانه حداقل ۴ قطار و هر روز یک پرواز از مقصد سیرجان وجود دارد ضمن آنکه رییس جمهوری سالی یکبار بنا به ضرورت و وزرا نیز هر ماه به این شهرستان سفر می‌کنند، لذا ما همه فاکتورهای لازم برای استان شدن را داریم و چراغ خاموش در حال حرکت بر روی این موضوع هستیم.

شهباز حسن‌پور درباره برخی صحبت ها مبنی بر استان شدن سیرجان (سمنگان)، گفت: اگر روزی بخشی از کشور بخواهد بحث استان شدن را پیگیری کند، مطمئنا سیرجان همه فاکتورهای لازم برای استان شدن را دارد.

وی بیان کرد: روزانه حداقل ۴ قطار و هر روز یک پرواز از مقصد سیرجان وجود دارد ضمن آنکه رییس جمهوری سالی یکبار بنا به ضرورت و وزرا نیز هر ماه به این شهرستان سفر می‌کنند، لذا ما همه فاکتورهای لازم برای استان شدن را داریم و چراغ خاموش در حال حرکت بر روی این موضوع هستیم. نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که بدون هیاهو به دنبال اجرایی شدن این موضوع هستیم، اظهار کرد: شهرهای زیادی برای آنکه بر روی حوزه سیرجان قرار بگیرند، استقبال کرده‌اند به‌طوریکه برخی از بخش‌های استان فارس، شهربابک و ارزوئیه خودشان داوطلب آمدن به حوزه سیرجان شده اند.

اخبار مرتبط
نظرات شما