• یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ -
  • 20/09/2020

با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ،انجام شد

«سرچشمه» میزبان فعالان بازار سرمایه

جمعی از نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری، کارگزاری‌، بانک‌‌ها و سهامداران حقوقی و حقیقی از توانمندی‌های شرکت‌ سرمایه‌گذاری سرچشمه در مجتمع مس سرچشمه بازدید کردند.

در جریان این بازدید، نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری، کارگزاری‌ و بانک‌‌ها ضمن دیدار با «علی ارجمندی» مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و «محرم احمدیان» مدیرعامل هلدینگ افق از پتانسیل‌های عملیاتی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در بهره‌برداری از معدن مس سرچشمه، ماشین‌آلات و تجهیزات معدنی شرکت‌های آریاناران، ارفع‌سازان و راهوار بازدید کردند.
همچنین در جریان این بازدید از کارخانه تغلیظ 300 و 500 تنی شرکت مدوار و کارخانه سولفور سدیم پرک و طرح توسعه‌ای فلوتاسیون سرباره نیز بازدید انجام شد.
بر اساس این گزارش، پروژه فلوتاسیون سرباره یکی از مهمترین طرح‌های در دست اقدام شرکت سرمایه‌گذاری سرچشمه است که مجموع ارزش ریالی و ارزی آن در حدود 4500 میلیارد ریال است و ازآنجاکه شرکت سرمایه‌گذاری در اجرای این پروژه پیمانکار است؛ شرکت حاشیه سودی 15 تا 20 درصد از این پروژه خواهد داشت.
گفتنی شرکت سرمایه‌گذاری سرچشمه با سرمایه ثبت‌ شده 3,400 میلیارد ریالی  برای سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 97 سود نهایی 50 تومان به ازای هر سهم را بین سهامداران تقسیم کرد.
اخبار مرتبط
نظرات شما