printlogo


ایمان عتیقی به جای ملارحمان؛
مدیرعامل جدید «گل‌گهر» منصوب شد
مدیرعامل جدید «گل‌گهر» منصوب شد
کد خبر: 2797
در نشست هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که با حضور تمامی اعضا برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات جمشید ملارحمان مدیر عامل سابق این شرکت، مهندس ایمان عتیقی به‌عنوان مدیر عامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر منصوب شد.
ایمان عتیقی که از مدیران بومی در استان کرمان و تحصیلکرده رشته معدن است با تایید رزم‌حسینی، وزیر صمت و تصمیم هیات‌مدیره به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی منصوب شد. پیش از این سابقه حضور دو دوره در هیات‌مدیره شرکت گل‌گهر، عضویت در هیات‌مدیره شرکت جهان فولاد و همچنین سابقه ۱۶ ساله در سمت‌های مختلف در منطقه گل‌گهر از قبیل مدیریت مجتمع، معاون پشتیبانی، مدیر پشتیبانی و رئیس نظارت تولید و فروش شرکت را در کارنامه کاری خود دارد. پیش‌بینی می‌شود با این انتصاب گل گهر به‌زودی شاهد افزایش تولید محصولات این شرکت و همچنین سرعت گرفتن روند رو به رشد طرح‌های توسعه‌ای خود باشد.
ضرورت توجه به منطقه معدنی گل گهر با نگاه ملی در کنار نگاه منطقه ای
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،اعلام کرد: باید به منطقه صنعتی و معدنی گل گهر، با نگاه ملی در کنار نگاه منطقه‌ای توجه داشته باشیم.
وجیه ا... جعفری با بیان اقدامات ملارحمان گفت: در طول مدت مدیریت ایشان، شرکت گل گهر نقش خود را در تولید زنجیره معدن حفظ کرد و توسعه را نیز ادامه داد و امیدواریم در دوره مدیریت جدید با شتاب بیشتر توسعه در این مجموعه دنبال شود.
تاکید بر تداوم توسعه زنجیره معدن
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: شرکت گل گهر باید نقش پیشرانی خود را در توسعه بخش معدن و صنایع معدنی دنبال کند.
مهندس جعفری با بیان اینکه مجموعه سهامداران در مجموعه گل گهر هماهنگی میان مجموعه را دنبال می کنند، گفت: بر توسعه موضوع اکتشاف تاکید می شود و این شرکت چنانچه در هر جای کشور، به این امر اقدام کند، هم برای آینده خود و هم برای آینده صنایع کشور مطلوب خواهد بود.
وی افزود: وجود هماهنگی بین شرکت های بزرگ معدنی، سبب افزایش سرعت کار و گام های جدی و بزرگ در توسعه بخش معدن و صنایع معدنی کشور و زیرساخت های این حوزه خواهد بود.
تحولات منطقه گل گهر؛ به دلیل چتر حمایتی ایمیدرو
ایمان عتیقی، مدیرعامل جدید شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در این مراسم، با اشاره به توسعه گل گهر زیر چتر حمایتی ایمیدرو، گفت: امیدوارم بتوانم در مسیر توسعه این شرکت گام برداریم. وی همچنین از اقدامات دوره مهندس ملارحمان تشکر کرد.
تلاش برای ایجاد اثربخشی
جمشید ملارحمان، مدیرعامل سابق شرکت گل گهر در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های ایمیدرو و مهندس جعفری از این شرکت، گفت: همه تلاش و تفکر ما در این راستا بوده تا اثربخشی هر چند جزئی در مسیر مثبت داشته باشیم. با تلاش همکاران و تیم فنی، وضع موجود حفظ شد و شاخص ها نیز رشد یافت.
در پایان این مراسم از سوی مهندس جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو، حکم مدیر عاملی صادره از سوی هیات مدیره گل گهر، به مهندس عتیقی اعطا شد و همچنین از زحمات مهندس ملارحمان در طول دوره مدیریت، با اعطای لوحی، تقدیر به عمل آمد.
لینک مطلب: http://eghtesadkerman.ir/News/item/2797