• پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ -
  • 09 December 2021

  • پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ -
  • 09 December 2021
دستاوردی برای توسعه آهن و فولاد گل گهر؛

همسوسازی مسئولیت های زیست محیطی و اقتصادی

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به منظور مشارکت با نهادهای علمی و اجتماعی و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل دانش و اطلاعات برای توسعه هوش سبز در سطح ملی و سازمانی، به عضویت انجمن مدیریت سبز ایران و بنیاد جهانی انرژی درآمد.

به گزارش اقتصاد کرمان، عضویت شرکت توسعه در انجمن مدیریت سبز ایران نمادی از همسوسازی مسئولیت های زیست محیطی و اقتصادی خواهد بود که به معرفی بلوغ سازمانی با رویکرد سبز در این شرکت می پردازد.
با عضویت در این انجمن؛ شرکت توسعه آهن و فولاد کلیه فعالیت‌های صنعتی خود را در راستای حرکت سبز و عملکرد زیست محیطی برنامه ریزی خواهد کرد.
همچنین این شرکت در راستای ضرورت توسعه اقتصادی با رویکرد ثروت آفرینی پایدار، به عضویت بنیاد جهانی انرژی در آمد. حضور در این بنیاد؛ تضمینی بر رشد اقتصادی، اشتغال و امنیت اجتماعی است و بر همین اساس اعضا بصورت سالانه پروژه های سبز خود را در بخش های مختلف هوا، خاک، انرژی، آب، مسئولیت اجتماعی و پلاستیک به بنیاد جهانی انرژی ارسال می کنند و پروژه های دریافتی توسط هیات ارزیابی متخصص بر اساس بخش بندی و نوع صنعت، مورد ارزیابی قرار گرفته و طرح های برگزیده انتخاب خواهند شد.
به همین منظور، شرکت توسعه با هدف بهبود فعالیت های زیست محیطی و تلفیق فعالیت های صنعتی با این حوزه؛ به عضویت بنیاد جهانی انرژی و انجمن مدیریت سبز ایران در آمد تا گامی موثر در راستای حفاظت از محیط زیست و انجام فعالیت های این شرکت بر پایه محیط زیست برداشته باشد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3913
اخبار مرتبط
نظرات شما