• پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ -
  • 18 August 2022

  • پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ -
  • 18 August 2022
برای دریافت ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ انجام شد؛

معرفی ۲۰۰ هنرمند صنایع‌دستی استان کرمان

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از معرفی ۲۰۰ هنرمند صنایع‌دستی این استان برای دریافت ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸ به صندوق کارآفرینی امید خبر داد.

کاظم حسین‌زاده افزود: خوشبختانه تاکنون ۲ کارگاه بزرگ تولید گلیم شیریکی‌پیچ شهرستان سیرجان برای ساخت و تکمیل به صندوق کارآفرینی امید معرفی شده‌اند که اعتبار پیش‌بینی شده برای این دو کارگاه بیش از ۲۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی است.
وی ادامه داد: این تسهیلات با مشارکت و همکاری وزارت میراث‌فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید و به منظور حمایت از کارگاه‌های تولید صنایع‌دستی، ایجاد اشتغال و عرضه و فروش صنایع‌دستی اعطا می‌شود.
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان بیان کرد: هنرمندانی که برای دریافت تسهیلات به معاونت صنایع‌دستی مراجعه، مدارک لازم را ارائه و ثبت نام کرده‌اند برای ادامه فرایند دریافت تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید رجوع کنند.
به گزارش ایرنا، حسین‌زاده خاطرنشان کرد: حدود ۷۰ هزار هنرمند در ۷۰۰ کارگاه صنایع‌دستی این استان به صورت گروهی و انفرادی مشغول به فعالیت هستند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4451
اخبار مرتبط
نظرات شما