• سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022

  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022
وزیر اقتصاد در شورای اداری سیرجان مطرح کرد

موفقیت گل‌گهر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

وزیر اقتصاد که به عنوان نماینده هیات دولت به سیرجان و منطقه گل گهر سفر کرده بود در شورای اداری سیرجان تاکید کرد:گل‌گهر در حوزه مسئولیت های اجتماعی تاکنون موفق عمل کرده و از این به بعد هم در همین مسیر حرکت خواهد کرد.

دکتر سید احسان خاندوزی وزیر اقتصادی و دارایی ضمن بازدید از مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر، بزرگترین شانتینگ ریلی کشور به طول ۷۲ کیلومتر و با ۲۹ خط مبادله ای را در این منطقه افتتاح کرد و برای قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام در گل گهر حاضر شد.
وزیر اقتصاد و دارایی پس از آن در جلسه شورای اداری شهرستان سیرجان که در سالن پردیس گل گهر برگزار شد، حضور پیدا کرد.
دلسوز مردم بودن یعنی تولید و اشتغال‌آفرینی بیشتر
مدیرعامل شرکت گل‌گهر در بازدید وزیر اقتصاد از گل‌گهر، وظایف مدیران انقلابی را مطابق با گفته مقام معظم رهبری؛ خدمتگذاری، پرتحرکی و خستگی‌ناپذیری دانست.
مهندس ایمان عتیقی افزود: خستگی‌ناپذیری در گل‌گهر یعنی کسی که بیشترین زمان را صرف تولید و توسعه معادن کشور در این منطقه کند.
او ادامه داد: دلسوز، امین و متعهد به مردم بودن یعنی؛ اشتغالزایی، کمک به اقتصاد کشور و افزایش تولید است، همانگونه که می‌دانید منطقه گل گهر نسبت به بحث مسئولیت های اجتماعی نسبت به سایر معادن پیشران و پیشقدم بوده است؛ البته این امر به معنای ادای دین به مردم سیرجان نیست، اما گل‌گهر در این زمینه نسبت به سایرین از نمره قابل قبولی برخوردار است.
وی در پایان وظیفه خود و مجموعه گل‌گهر را تولید، اشتغال و طرح توسعه دانست و گفت: سعی می‌کنیم این مسئولیت را به نحو احسن انجام دهیم.
گل‌گهر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی موفق عمل کرده است
وزیر اقتصاد و دارایی در این جلسه گفت: در حوزه اقتصادی کشور تلاش داریم بخشی از عقب افتادگی ها را جبران کنیم و موانع را از پیش پای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی را برداریم که البته چنین کاری در تمام استان ها کار زمانبری است.
دکتر خاندوزی ادامه داد: گل گهر در حوزه مسئولیت های اجتماعی تا کنون خوب و موفق عمل کرده و از این به بعد هم عمل خواهد کرد.
وزیر اقتصاد در حاشیه این جلسه در مورد اقدامات و دستاوردهای گل گهر گفت: همه باید کمک کنیم تا چشم انداز بلندمدت فعالیت های گل گهر ادامه پیدا کند. برای ما به جهت ابعاد و تأثیراتی که گل گهر در منطقه و استان دارد و همچنین با توجه به پیوستگی مجموعه های مرتبط با معادن استان کرمان، گل گهر اساسا وزن بالایی در کل سیاست های معدنی کشور و بازار سرمایه دارد و حتما رسیدگی کردن به مسائل و مشکلات گل گهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
دکتر خاندوزی افزود: اراده و همتی که در منطقه گل گهر برای تکمیل زنجیره تولید فولاد در این منطقه داشته‌اند، ارزش افزوده، ارزش اقتصادی بالایی و همچنین اشتغال‌زایی به همراه داشته است.
امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم سیرجان و بردسیر از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4728
اخبار مرتبط
نظرات شما