• چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023

  • چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023
مدیر مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند خبر داد

افزایش ۷۳ درصدی فروش کک سازی زرند

مدیر مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند از افزایش ۷۳ درصدی فروش این مجتمع در بازه زمانی ۹ ماهه از ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد...

حامد مسعودپور مدیر مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند عنوان کرد: در ۹ ماهه ۱۴۰۱ تولید مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند به ۱۰۱ هزار تن رسید که بیشترین میزان تولید در فروردین ماه با حجم تولید ۱۹ هزار و ۱۵۶ تن به ثبت رسید.
وی ادامه داد: در سه ماهه نخست سال میزان تولید به شکل قابل توجهی نسبت به سه ماهه نخست ۱۴۰۰ افزایشی بود و در مجموع موفق به تولید ۱۰۱ هزار و ۳۵۶ تن کک شدیم.
مسعودپور با بیان اینکه تمام محصول تولیدی در بورس کالا عرضه می‌شود، توضیح داد: مبحث فروش در بورس کالا مربوط به آن بخشی است که به عنوان حق السهم در اختیار مجتمع قرار می‌گیرد و محصولی که در اختیار راهبر قرار دارد به مصرف فولادسازی داخلی می‌رسد.
به گزارش اقتصاد کرمان،وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه در یک سال گذشته و با اقبال جهانی نسبت به فروش زغال‌سنگ و کک قیمت جهانی افزایش یافته، از این لحاظ افزایش قیمت در داخل کشور نیز تاثیرگذار بود و مجتمع کک سازی زرند هم با توجه به این افزایش قیمت‌ها افزایش درآمد ریالی طی ۹ ماهه سال جاری داشته است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6481
اخبار مرتبط
نظرات شما