• جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ -
  • 08 December 2023

  • جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ -
  • 08 December 2023
معامله‌گران شجاع شده‌اند!

نشانه مثبت در بازار بیت‌کوین

به نوشته «کوین تلگراف»، ذخایر بیت‌کوین به تدریج در حال جابه‌جایی به سوی معامله‌گران قدیمی‌تر است و دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین - معامله‌گرانی که بیت‌کوین را حداکثر تا 155 روز نگه می‌دارند - در حال حاضر کمترین میزان بیت‌کوین در بیش از 10 سال اخیر را در اختیار دارند...

صعودی ها و نزولی ها در تلاشند قیمت بیت‌کوین را از حالت ثبات خارج کنند، اما این رمزارز با وجود کاهش ارزش سهام‌های اس‌اند‌پی 500،‌ در محدوده ثابتی باقی مانده است.
با وجود افت ارزش سهام‌های اس‌اند‌پی 500 در روزهای اخیر، قیمت بیت‌کوین در محدوده‌ای مشخص باقی مانده است. کارشناسان معتقدند این نشانه‌ای مثبت است چراکه نشان می‌دهد معامله‌گران رمزارز دچار ترس نشده‌اند و نیازی به فروش بیت‌کوین نمی‌بینند.
به نوشته «کوین تلگراف»، ذخایر بیت‌کوین به تدریج در حال جابه‌جایی به سوی معامله‌گران قدیمی‌تر است و دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین - معامله‌گرانی که بیت‌کوین را حداکثر تا 155 روز نگه می‌دارند - در حال حاضر کمترین میزان بیت‌کوین در بیش از 10 سال اخیر را در اختیار دارند.
در کوتاه‌مدت، بلاتکلیفی درباره چگونگی تغییر قیمت بیت‌کوین باعث محتاط شدن معامله‌گران شده و همین امر می‌تواند دلیل نبود نوسان شدید در قیمت سایر رمزارزهای بزرگ باشد. با این حال، بازار رمزارزها به شکل کامل خنثی و منفی نیست و برخی ارزهای دیجیتال نشانه‌هایی مبنی بر بهبود ارزش خود در کوتاه‌مدت دارند.
آیا بیت‌کوین می‌تواند از کم‌تحرکی خلاص شود و به سوی افزایش قیمت برود؟
معامله‌گرانِ خوشبین به افزایش قیمت بیت‌کوین که به اصطلاح «گاوها» خوانده می‌شوند، باعث شده‌اند قیمت این رمزارز بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه قرار بگیرد، اما هنوز موفق نشده‌اند قیمت بیت‌کوین را صعودی کنند؛‌ اتفاقی که نشان‌ می‌دهد کمبود تقاضا به مانعی برای پیشروی قیمت این رمزارز تبدیل شده است؛ اما‌ اگر قیمت بیت‌کوین از میانگین متحرک 50 روزه بیشتر شود، نشان می‌دهد خریداران بار دیگر به بازار بازگشته‌اند و پس از آن قیمت بیت‌کوین ممکن است از سقف 28 هزار دلاری ‌عبور کند.
به گزارش اکوایران،از سوی دیگر‌، «خرس‌ها» - معامله‌گرانی که انتظار کاهش قیمت بیت‌کوین را دارند - هنوز موفق نشده‌اند یک روند نزولی را برای قیمت بیت‌کوین رقم بزنند. این نشان می‌دهد که در سطوح پایین‌تر قیمت، هیچ فروشی وجود ندارد؛ در همین حین،‌ گاوها تلاش خواهند کرد قیمت بیت‌کوین را به بیش از میانگین متحرک افزایش دهند و اگر این اتفاق بیفتد، گاوها و خرس‌ها برای قیمت 27 هزار دلار و 400 سنت و سپس 28 هزار و 143 سنت رقابت خواهند کرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/8816
اخبار مرتبط
نظرات شما