• دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024

  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024
فروش قسطی محصول جدید؛

سوپرایز «مدیران خودرویی ها» برای بازار خودرو

فروش محصول جدید آنهم به صورت قسطی از سوی مدیران خودرویی ها، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد. پیش‌تر شرکت‌های خودروساز، محصولاتی را که قدیمی‌تر شده و دیگر با اقبال بازار روبرو نمی‌شدند را به صورت اقساطی در دسترس متقاضیان قرار می‌دادند...

فروش X33 کراس از سوی مدیران خودرو به صورت نقد و اقساط در دستورکار قرار گرفت.
فروش قسطی خودرو با توجه به شرایط بازار باب شده و این بار نوبت به فروش اقساطی X33 کراس، محصول جدید مدیران خودرو رسید. این خودروساز خصوصی X33 کراس را در دو مدل با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک به خطوط تولید خود آورده است.
فروش محصول جدید به صورت قسطی از سوی مدیران خودرویی ها، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد. پیش تر شرکت های خودروساز، محصولاتی را که قدیم تر شده و دیگر با اقبال بازار روبرو نمی شدند را به صورت اقساطی در دسترس متقاضیان قرار دهند. اما فروش X33 کراس آن هم در شرایطی که پیش تر حضوری در بازار خودروی کشور نداشت به نوعی سوپرایز مدیران خودرویی ها برای بازار خودرو محسوب می شد.
قیمت کارخانه ای X33 کراس با گیربکس اتوماتیک 897 میلیون تومان و قیمت X33 کراس با گیربکس دستی در مبدا حدود 800 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
تحویل خودروهای عرضه شده در این طرح فروش 90 روزه خواهد بود. مدیران خودرویی ها برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش در صورت انصراف سود 12 درصدی سالیانه در نظر گرفته اند.
فروش قسطی این خودرو به این صورت است که متقاضیان باید 50 درصد قیمت کارخانه ای خودرو را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.
این خودروساز خصوصی برای اینکه دل متقاضیان خرید قسطی را به دست بیاورد، الباقی قیمت خودرو را در قالب اقساط  و به صورت منعطف در بازه زمانی 12 ماهه تا 60 ماهه، بسته به نظر متقاضی دریافت خواهد کرد. سود تسهیلات پرداخت شده به مشتریان 23 درصد در نظر گرفته شده است.
X33 کراس با گیربکس اتوماتیک در سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی اسپرت به متقاضیان واگذار خواهد شد. دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش، یعنی X33 کراس با گیربکس دستی نیز در سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی قابل خریداری است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9511
اخبار مرتبط
نظرات شما