• دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024

  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024
گزارش کوین‌تلگراف؛

نهنگ‌ها به شکار رمزارز ایکس‌آرپی می‌روند!

گزارش‌ها حاکی از آن است که رمزارز شرکت ریپل موسوم به ایکس‌آرپی می‌‎تواند در روزهای آینده با افزایش قیمت حدود 20 درصدی همراه شود...

قیمت رمزارز شرکت ریپل موسوم به ایکس‌آرپی (XRP) برای افزایش بالقوه بیش از 20 درصد در هفته‌های آتی آماده است و این افزایش به دلیل یک ساختار کلاسیک روند صعودی به وقوع خواهد پیوست.
به نوشته کوین‌تلگراف، این ارز دیجیتال وارد مرحله شکست الگویی تحت عنوان «پرچم گاوی» شده است.
الگوی پرچم گاوی به عنوان یک الگوی صعودی در نظر گرفته می‌شود. در این الگو، نمودار قیمتی ارز دیجیتال ابتدا یک حرکت صعودی دارد و سپس با ایجاد یک خط افقی به عنوان خط پایه، رشد قیمت در یک بازه کوتاه متوقف می‌شود و الگوی پرچم شکل می‌گیرد. پس از آن، قیمت از خط پایه عبور می‌کند و حرکت صعودی خود را ادامه می‌دهد.
از 26 نوامبر مصادف با یکشنبه 5 آذر، ایکس‌آرپی بالاتر از خط روند بالایی پرچم گاوی معامله شده است، البته این معاملات در مقادیر بالایی نبوده و همین امر نشان‌دهنده رویکرد تا حدی محتاطانه در میان معامله‌گران درباره ادامه روند صعودی این رمزارز بوده است.
سناریوی صعودی نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال می‌تواند در ماه دسامبر به 0/75 دلار صعود کند که نشان‌دهنده افزایش بیش از 20 درصدی نسبت به سطوح فعلی است. قیمت رمزارز شرکت ریپل طی امروز 0/61 دلار بوده است. این افزایش در صورتی محقق می‌شود که ایکس‌آرپی یک حجم معاملاتی قوی در خط روند بالایی پرچم داشته باشد. برعکس، کاهش قیمت این رمزارز به زیر خط روند بالایی پرچم می‌تواند روند صعودی را به تأخیر بیندازد.
نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال (اشخاص یا نهادهایی که دارای مقادیر بسیار زیادی ارز دیجیتال هستند) که بین یکصد هزار تا 10 میلیون توکن در اختیار دارند، در هفته گذشته 6/82 میلیون دلار ایکس‌آرپی خریداری کردند که نشان‌دهنده اطمینان از افزایش قیمت این ارز دیجیتال در دسامبر است. با این حال، تصمیم قریب الوقوع کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نسبت به شرکت ریپل، آینده ایکس‌آرپی را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد. با وجود پیروزی جزئی شرکت ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، دادگاه باید تصمیم بگیرد که آیا فروش رمزارزهای این شرکت به سرمایه‌گذاران سازمانی، قوانین ایالات متحده را نقض می‌کند یا خیر.
به گزارش اکوایران،در دسامبر 2020، شرکت ریپل و دو تن از مدیران آن از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل فروش توکن‌های ایکس‌آرپی که این کمیسیون آن‌ها را به عنوان اوراق بهادار ثبت‌نشده طبقه‌بندی کرده، مورد شکایت قرار گرفت و این پرونده هنوز بسته نشده است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9599
اخبار مرتبط
نظرات شما