• پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ -
  • 30 June 2022

  • پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ -
  • 30 June 2022
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بورسی است که در ابتدای زنجیره ارزش تولید فولاد کشور، نقش مهمی در حوزه استخراج و تولید سنگ‌آهن و گندله بازی می‌کند.
سازمان امور مالیاتی در رابطه با مالیات‌ستانی از دستگاه‌های کارت‌خوان و در پاسخ به برخی مطالب منتشر شده در رسانه‌ها توضیحاتی ارائه داد و آن را مطابق نص صریح قانون مجلس دانست.
نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: دولت رئیسی باید برای برون‌رفت از بحران اقتصادی، راهکار عملی به مردم و نمایندگان ملت ارائه دهد، چیزی که به معنای واقعی اجرا شود و مردم نتیجه و اثر آن را در زندگی‌شان لمس کنند...
۱۶۵ نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای بر اجرای دقیق قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار تاکید کردند.
بیش از هزار و ۳۰۰ کارگر بزرگترین معدن کرومیت ایران که ۷۰ درصد منابع کل کشور را در خود جای داده، یک ماه است که به علت تعطیلی ناشی از اختلافات پیمانکار و کارفرما خانه‌نشین شده‌اند.
استاندار کرمان با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌های تخصصی اجرا شده توسط جهاددانشگاهی استان کرمان در حوزه‌های معدنی و تخصصی، از آمادگی استان برای حمایت از این طرح‌ها خبر داد.
استاندار کرمان در حکمی سیدمهدی طبیب زاده رئیس اتاق کرمان را به سمت مسئول"برنامه اجرایی توسعه صادرات و بازاریابی(بالاخص صنایع فرآوری و محصولات کارخانه ای دانش بنیان) و"برنامه اجرایی بهبود فضای کسب و کار و تکمیل پنجره واحد استان" منصوب کرد.
سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون برای دو هزار تن پسته در این شهرستان گواهی قرنطینه گیاهی صادر شد تا به کشورهای خارجی ارسال شود.
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده برای ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن، تامین زمین شده اما بسیاری متقاضیان می‌گویند که به دلیل نبود زمین بیش از یک سال در انتظار معرفی به پروژه‌ها هستند.
بنا به اعلام مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، پروژه های «امکان سنجی تولید فولاد سبز» و «معدنکاری سبز» به فراخوان گذاشته شده است.
معاون شهرسازی و معماری شهردار کرمان، از تهیۀ نقشۀ محله‌بندی و منطقه‌بندی شهر کرمان خبر داد.
مدیرعامل و معاونان شرکت توسعه و آهن فولاد گل گهر با استاندار کرمان دیدار و گفت‌وگو کردند...
شهردار منطقه پنج شهر کرمان، از احیای محلۀ قدیمی «قلعه‌محمود» خبر داد و گفت: این محله به صورت فازبندی در چند مرحله احیا و بهسازی می‌شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: انتظار داریم بازسازی مسیر ریلی یزد به کرمان تا پایان سال به اتمام برسد و در نوروز 1402 بهره برداری شود که متوسط سرعت قطار را افزایش خواهد داد.
با پیگیری نماینده رفسنجان در مجلس و موافقت مدیرعامل شرکت میدکو، سرمایه‌گذاری 450 میلیون دلاری این هلدینگ در رفسنجان در بازه زمانی چهارساله به اجرا درخواهد آمد...
شاخص ملی حاصل از اجرای طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار در سال ۱۴۰۰ بیانگر کاهش سطح رضایت از عملکرد دستگاه‌های اجرایی نسبت به سال ۱۳۹۹ است.
جلسه معارفه مدیر جدید کارخانه سیمان ماهان کرمان برگزار و مهندس محمدزمان شوبی به عنوان مدیر کارخانه سیمان ماهان کرمان معرفی شد.
جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت صنایع مس افق کرمان (فافق) با حضور اکثریت سهامداران، اعضای هیات‌مدیره، مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی برگزار شد.
با راهبری ایمیدرو و در راستای اجرای برنامه‌های توسعه ای در حوزه اکتشاف معدنی، تعداد ماشین‌آلات خریداری شده در حوزه حفاری طی سال‌های 99 تا 1401 به 107 دستگاه می‌رسد.در این برنامه‌ریزی تاکنون 44 دستگاه حفاری وارد کشور شده است.
در خدمت اصحاب و علم دانش‌ هستم که دل‌مشغولی‌های صنعت مس را طرح کنیم و نقشه راهی را در تعامل با هم تهیه کنیم تا این نقشه راه، در واقع مسیر ما را در آینده‌ دور و نزدیک معین کند...
صفحه 1 صفحه بعدی