printlogo


جهش 10 درصدی دوج کوین؛
«اتریوم» دو برابر بیت کوین رشد کرد
«اتریوم» دو برابر بیت کوین رشد کرد
کد خبر: 5655
وضعیت ارزهای دیجیتال امروز بهبود یافته و قیمت ها کمی رشد کرده اند. بیت کوین و اتریوم نسبت به دیروز به ترتیب 2 و 4 درصد افزایش قیمت داشته اند...
بهبود وضعیت بازار ارزهای دیجیتال منجر به رشد قیمت ها شده و اکثر نمادها امروز مثبت هستند. بیت کوین با رشد حدود 2 درصدی در محدوده 16500 دلار معامله می شود و نگرانی ها بابت از دست رفتن حمایت 1600 دلاری را کمرنگ کرد.
بازدهی هفتگی بیت کوین به حدود مثبت 5 درصد رسیده اما در مقیاس ماهانه همچنان خریداران با زیان 20 درصدی دست و پنجه نرم می کنند.
ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 25 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 317 میلیارد دلار است.
رشد امروز بیت کوین می تواند به دلیل رسیدن قیمت به میانگین متحرک 250 هفته ای باشد که برای سومین بار در تاریخ بیت کوین به این سطح رسیده است. هر بار که قیمت به این میانگین رسیده، تغییر جهت داده و رشد خوبی کرده است اما اینکه این بار نیز چنین اتفاقی رخ دهد یا نه، هنوز مشخص نیست.
اتریوم دو برابر بیت کوین رشد کرد
اتریوم امروز حدودا دو برابر بیت کوین رشد کرده و با افزایش قیمت 4 درصدی در محدوده نرخ 1220 دلار معامله می شود. بازدهی هفتگی اتریوم نیز مثبت شده و هم اکنون رقم مثبت 12 درصد را نمایش می دهد. هرچند که در مقیاس ماهانه، این آلت کوین 23 درصد زیان به خریداران وارد کرده است.
ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 8 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز عدد 148 میلیارد دلار را نمایش می دهد.
 جهش 10 درصدی دوج کوین
آلت کوین ها امروز وضعیت خوبی دارند و اکثر آن ها رشد کرده اند. بیشترین رشد را دوج کوین دارد که با جهش 10 درصدی، بالاترین بازده را در فهرست 50 ارز برتر بازار داده است.
هوبی توکن و چین لینک هم با رشد حدود 9 درصد، در یک قدمی دوج کوین قرار دارند. ایپ کوین و چین نیز دو نماد مثبت 7 درصدی امروز هستند.
در میان نمادهای منفی، Trust Wallet Token با افت 5 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارد. لئو هم کمتر از یک درصد افت کرده و نماد دیگری با کاهش قیمت مواجه نشده است.
امروز وضعیت نمادها در مقیاس هفتگی تغییر کرده و اکثرا مثبت شده اند. البته چیلیز با افت 6 درصدی و تون کوین و لئو با افت کمتر از یک درصد، همچنان بازدهی منفی دارند اما بقیه نمادها طی این مدت رشد کرده اند.
بیشترین رشد در مقیاس یک هفته را هوبی توکن با جهش 45 درصدی دارد. ایپ کوین هم طی این مدت 41 درصد رشد کرده و پس از آن ها، دوج کوین با رشد 39 درصدی قرار دارد.
ارزش بازار 2 درصد بالا رفت
به گزارش اقتصادنیوز،ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 2.2 درصدی به 837 میلیارد دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 5 درصد رشد کرده و رقم 47 میلیارد دلار را نمایش می دهد.
ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 3 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 45 میلیارد دلار معامله انجام شده است.
لینک مطلب: http://eghtesadkerman.ir/News/item/5655