• سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ -
  • 15/06/2021

تاکید استاندار کرمان در دیدارِ مدیرعامل شستا؛

استقبال از سرمایه‌گذاری‌های اشتغالزا در کرمان

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) با دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان دیدار کرد.استاندار کرمان در این دیدارِ، تاکید کرد:از اجرای هر طرح اشتغالزایی در استان کرمان استقبال می‌کنیم.


دکتر فدائی در این دیدار با قدردانی از شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به واسطه اجرای پروژه‌های جدید و مورد نیاز استان عنوان کرد: همکاری‌های لازم را در راستای اجرای این پروژه‌ها خواهیم داشت.
وی پیشنهاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در استان با توجه به ظرفیت‌های استان را مطرح کرد و افزود: پروژه‌های سرمایه‌‌گذاری تهیه و آماده کرده‌ایم که مجموعه‌ های سرمایه‌گذاری میتوانند وارد شوند.
استاندار کرمان گفت: از بانک‌ها واقعا ناامید هستیم، در تبصره ۱۸ سال قبل خیلی مبلغ کمی پرداخت شد و امیدی نداریم که بانک‌ها تامین اعتباری کنند.
فدائی افزود: استان آمادگی کامل را برای حمایت از سرمایه گذاران دارد.
رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی عنوان کرد: از اصلی‌ترین کارهای ما افزایش ظرفیت ۴۴ هزار تنی لاستیک بارز کرمان با ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است که ۱۰ هزار تن آن بهمن ماه بهره‌برداری می‌شود و از اقتصادی‌ترین و مطلوب‌ترین پروژه‌هاست.
وی با اشاره به کلنگ‌زنی کارخانه استیل‌کرد در سیرجان گفت: این پروژه حداقل یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری دارد.
رضوانی‌فر ادامه داد: در مس شهید باهنر نیز ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه داریم و ظرفیت بلااستفاده مانده دارد که می‌توانند به کار گرفته شوند.
وی افزود: پروژه خودروهای فوق سنگین و ماشین آلات تخصصی معادن نیز در دست داریم که شرکت آن و کنسرسیوم متشکل از مشتری‌های محصول اعم از گل‌گهر، مس، چادرملو، گهرزمین، و جهاد نصر شکل گرفته است.
وی گفت: بارز از بزرگترین صنایع استان کرمان است و به شکل جدی دچار چالش قیمت‌گذاری و منطقی کردن قیمت مواجه است، اگر بخواهیم این مجموعه تولید خود را با شتاب کنونی افزایش دهد، باید سودآوری آن هم مدنظر قرار گیرد و در کنار آن ما وظیفه افزایش سرمایه و تسهیلات را داریم.
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما