• سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024

  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024
با پشتیبانی کرمان‌ موتور؛

«کارمانیا» وارد بازار خودروهای تجاری شد

کارمانیا با پشتیبانی کرمان‌ موتور وارد بازار خودروهای تجاری شد و نخستین محصول این گروه خودرو سازی در ۲۱‌ امین نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شد.خودروسازی کارمانیا در سال ۱۳۸۶ تأسیس و چندی پیش مالکیت آن به کرمان موتور رسید و در دوره جدید فعالیت خود وارد بازار خودروهای تجاری شده است...

کشنده XT1856 محوصل جدید کارمانیا است که با پشتیبانی کرمان موتور به بازار عرضه خواهد شد، پیشرانه این کشنده جدید ۱۲.۵ لیتری ۶ سیلندر دیزلی ساخت شرکت کامینز است که می تواند نهایت قدرت ۵۶۰ اسب بخار و گشتاور نهایی ۲۴۰۰ نیوتن متر را تولید و نیروی تولید شده را از طریق جعبه دنده اتوماتیک ساخت شرکت ZF به چرخ ها منتقل کند.
همچنین کشنده کارمانیا XT1856 دارای سیستم توزین بار وارد شده روی محور عقب هست که در اصطلاح عامیانه به آن باسکول دیجیتال می‌گویند. این تکنولوژی که بیشتر روی خودروهای تجاری در حال کار در معادن و پروژه‌های راهسازی دیده می‌شود، برای اولین بار روی یک کشنده مونتاژی در کشورمان نصب شده است.
از دیگر آپشن‌های این خودرو تجاری نیز می‌توان به سیستم‌های نظارت بر نقاط کور (BDS)، ترمزهای دیسکی هر چهارچرخ به همراه ترمز ضدقفل، ترمز، هوشمند خودکار، سیستم کنترل پایداری، کروز کنترل تطبیقی، رادار خط‌خوان، هشدار برخورد از جلو، مخزن سوخت ۱۳۸۰ لیتری آلومینیومی، استاندارد حمل مواد خطرناک ADR، محورهای طراحی شده با تکنولوژی MAN آلمان با تعلیق بادی چهار بالن در عقب، گرم کن آینه های جانبی، فناوری LED چراغ ها، سنسور باران، نمایشگر سیستم مالتی مدیا، دوربین ۳۶۰ درجه و TPMS، ورود و خروج بدون کلید، تاخوگراف، بخاری و کولر درجا و یخچال اشاره کرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/11403
اخبار مرتبط
نظرات شما