• سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024

  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024
از میان رفتن مانع رشد قیمت اتریوم؛

رکوردشکنی قیمتی در راه است؟

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرده تحقیقات خود درباره اتریوم را به پایان رسانده است؛ اتفاقی که باعث رشد قیمت این ارز دیجیتال شده است...

پس از آنکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد به تحقیقات خود درباره اینکه فروش اتریوم معادل معاملات اوراق بهادار است، پایان می‌دهد، قیمت این ارز دیجیتال با رشد همراه شد و بار دیگر از کانال 3500 دلار عبور کرد.
به نوشته کوین تلگراف، طی 20 دقیقه پس از اعلام این خبر،‌ قیمت اتریوم با رشد حدود 1/4 درصدی همراه شد و با شکستن سطح حیاتی 3500 دلاری، قیمت آن به 3541 دلار رسید. سطح 3500 دلاری اهمیت چشمگیری برای معامله‌گران دارد و این ارز دیجیتال به دفعات در این سطح نوسان داشته است. طی 30 روز گذشته، این کانال قیمتی یک سطح حمایتی کلیدی برای اتریوم بوده است.
با اعلام خبر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، اعتماد سرمایه‌گذاران نسبت به اتریوم با افزایش همراه شده است؛ چراکه نگرانی‌های اخیر نسبت به نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار که می‌توانست تأثیر منفی بر عملکرد این ارز دیجیتال داشته باشد، اکنون از میان رفته است
این خبر همچنین باعث تحرک نهنگ‌های اتریوم (سرمایه‌گذارانی که مقادیر قابل توجهی اتریوم در اختیار دارند) شده و طبق گزارش‌ها، یک نهنگ به خرید 5603 اتریوم به ارزش 19/6 میلیون دلار اقدام کرده است.
به گزارش اکوایران،تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا حدود یک ماه پس از تایید صندوق قابل معامله اتریوم با قیمت لحظه‌ای در آمریکا اعلام شده است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/11449
اخبار مرتبط
نظرات شما