• یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ -
  • 02 October 2022

  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ -
  • 02 October 2022
رشد بیش از پنج درصدی بازار سهام؛

این هفته کدام بازار بیشترین سود را داد؟

بازارهای مالی در هفته سوم مردادماه با اقبال روبه‌رو شدند و همه آن‌ها بازدهی مثبتی را به ثبت رساندند. بازار سهام با رشد بیش ازپنج درصدی در صدر جدول بازدهی هفتگی قرار گرفت.

بازارها هفته سوم مرداد ماه را صعودی آغاز کردند و بازار سهام رکورد بیشترین افزایش، نسبت به دیگر بازارها، را از آن خود کردند.
سکه
سکه سومین بازار پربازده در هفته سوم مرداد ماه بوده است.
خریداران سکه امامی که در روزهای پایان هفته گذشته  می‌توانستند هر سکه را به نرخ ۱۱ میلیون و۳۳۸  هزار تومان بخرند، حالا تا پایان روز ۲۱ مردادماه باید ۲۲۴ هزار تومان بیشتر هزینه کنند.
قیمت سکه در هفته‌ای که گذشت با رشد ۱٫۰ درصدی نسبت به هفته قبل به نرخ ۱۱ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان رسید.
دلار
دلار در صرافی ملی ۸۱۰ تومان گران شد.
اسکناس آمریکایی که هفته گذشته در میانه کانال ۲۵ هزار تومان نوسان می‌کرد، در این هفته توانست خود را بالا بکشد و با رشد ۳٫۱ درصدی خودش را به کانال ۲۶ هزار تومانی برساند.
قیمت دلار در پایان معاملات این هفته به نرخ ۲۶ هزار و ۴۲۹ تومان رسید و دومین بازار پربازده در سومین هفته مردادماه شد.
منبع: صرافی‌ملی، بورس اوراق‌بهادار تهران، شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز
طلا
قیمت طلا ۱۸ عیار نیز در این هفته بیش از شش هزار تومان افزایش یافت.
براساس داده‌های اقتباس شده از شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز هر گرم از این فلز ارزشمند در هفته گذشته یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان قیمت داشت که با رشد ۰٫۵درصدی در این هفته به نرخ یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان رسید.
بورس
شاخص کل بازار سرمایه در این هفته بیش از هفت هزار واحد رشد کرد و بازدهی ۵٫۱ درصدی داشت.
طبق داده‌های سازمان بورس، شاخص کل که در هفته قبل روی سطح یک میلیون و ۴۰۶ هزار واحدی قرار گرفته بود با تحرکات صعودی، خود را به سطح یک میلیون و ۴۸۴ هزار واحد رساند.
بنابراین در پایان معاملات چهارشنبه این هفته، شاخص کل بازار سرمایه با قرارگیری روی سطح یک میلیون و ۴۸۴ هزار و ۵۸ واحدی، سومین هفته مرداد ماه را هم با بازدهی مثبت به پایان رساند. و حتی پر بازده‌ترین میان بازارها شد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3813
اخبار مرتبط
نظرات شما