• چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -
  • 08 December 2021

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -
  • 08 December 2021
با پیشنهاد سازمان فنی و حرفه‌ای کشور؛

میزبانی ثابت «گهر پویش گام»در مسابقات مهارت

برگزاری این دوره از «مسابقات مهارت» با کیفیت بالا و برنامه‌ریزی صحیح باعث شد تا سازمان کل فنی و حرفه‌ای کشور، پیشنهاد میزبانی ثابت این رویداد ملی را به شرکت «گهر پویش گام» ارائه دهد...

مهرماه امسال ، معدن شماره 2 گل گهر سیرجان(شرکت گهر پویش گام) میزبان مسابقات ملی مهارت انتخابی شانگهای چین در رشته تعمیر ماشین‌آلات سنگین بود. این رویداد که هر دوسال توسط سازمان فنی و حرفه ای برای انتخاب نخبگان از سراسرکشور در رشته های گوناگون برگزار می‌شود، تاکنون تنها با میزبانی پایتخت بوده است اما امسال به اذعان مدیران ارشد سازمان کل فنی و حرفه ای کشور با برگزاری در محیط معدنی و صنعتی ، کاربری بسیار بالاتری داشته است. شرکت گهر پویش گام از ابتدای تقبل میزبانی، بدون داشتن هرگونه زیرساخت قبلی، موفق شد با همکاری پیمانکاران خود از جمله شرکت آرمان گهر سیرجان، کلیه زیر ساختهای لازم از جمله محل برگزاری مسابقات، تهیه ماشین آلات سنگین و معدنی مورد نیاز، تجهیزات و ابزار الات و ... را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت تهیه و در اختیار تیم رقابت کنندگان ، داوران و کارشناسان فنی و حرفه ای قرار دهد.

 برگزاری مراسم افتتاحیه شایسته با حضور مسئولان شهرستان و مدیران منطقه گل گهر برای این مسابقات از جمله اقدامات قابل تقدیر این شرکت بود.مهندس حسین پورمعصومی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گهر پویش گام در این مراسم با ابراز خرسندی از میزبانی این دوره از مسابقات، این اقدام را در جهت مسئولیتهای اجتماعی اقدامی مؤثر در ترویج دانش و آشنا ساختن نخبگان با محیط طبیعی کار دانست و قدم نهادن در مسیر علم و مهارت را از رسالت‌های شرکت گهر پویش گام، اعلام داشت.
برگزاری این دوره از مسابقات با کیفیت بالا و برنامه‌ریزی صحیح باعث شد تا سازمان کل فنی و حرفه‌ای کشور، پیشنهاد میزبانی ثابت این رویداد ملی را به شرکت گهر پویش گام ارائه دهد که با استقبال این شرکت در اجرای این مسئولیت اجتماعی مواجه شد.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3976
اخبار مرتبط
نظرات شما