• دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ -
  • 04 July 2022

  • دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ -
  • 04 July 2022
در بزرگداشت کوشندگان ترویج علم ایران صورت گرفت

اهدای جایزه ترویج علم ایران به دکتر سیامک زندرضوی

جایزه ترویج علم به منظور قدردانی از کوشش‌های مروجان علم و افراد و سازمان‌هایی است که در راستای ترویج علم در کشور تلاش می‌کنند.

در بیست و دومین مراسم اهدای جوایز ترویج علم ایران که توسط انجمن ترویج علم ایران برگزار شد، از شماری از افراد و نهادهای فعال در عرصه ترویج علم تقدیر شد و به آنان لوح سپاس اهدا شد. در این مراسم از دکتر سیامک زند رضوی، عضو هیأت مدیره انجمن جامعه شناسی ایران و مدیر کمیته دفاتر شهرستانی انجمن و همچنین مدیر و مجری طرح گفتگوی ملی خانواده تجللیل شد و به پاس خدمات ارزشمند، فعالیت‌ها و تلاش‌های پویا، همه‌جانبه تأثیرگذار، مسئولانه، هدفمند و حرفه‌ای ایشان در راستای بسط دانش جامعه‌شناسی به‌ویژه عرصه جامعه‌شناسی مردم‌مدار و افزایش آگاهی و توانمند‌سازی عموم با پیوند این دانش ارزشمند با جامعه به کمک برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و اجرای برنامه‌های متنوع علمی، پژوهشی وآموزشی، تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران به وی تقدیم شد.
لازم به ذکر است بزرگداشت کوشندگان ترویج علم ایران همه ساله توسط انجمن ترویج علم ایران برگزار می شود و در مراسم سال گذشته از انجمن جامعه شناسی ایران به خاطر فعالیت های ترویجی‌اش تقدیر شد.
«اقتصاد کرمان» این موفقیت و دستاورد ارزنده را به دکتر سیامک زندرضوی و جامعه علمی استان کرمان تبریک میگوید و برای ایشان توفیق بیشتر در مسیر فعالیت‌های علمی و ترویجی جامعه‌شناسانه و مردم‌مدارانه آرزومند است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4073
اخبار مرتبط
نظرات شما