• سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022

  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022
شهردار کرمان در معارفه شهردار منطقه پنج تاکید کرد

تسریع در اجرای پروژه‌های منطقه پنج

شهردار کرمان، در مراسم معارفه سرپرست شهرداری منطقه پنج، گفت: کسی که اهل تعامل و ارتباط خوب با همکاران و مردم باشد و مهارت‌های تخصصی هم داشته باشد، فارغ از جنسیت، در انجام امور و کار موفق است.

سعید شعرباف افزود: شهردار منطقه، وظیفه و کار اجرایی سختی دارد و برای بانوان که مسئولیت مادری و همسری را هم دارند، توان مدیریتی بیشتری می‌طلبد.
وی با بیان اینکه هیچ نگرانی از بابت توانایی‌های فنی و تخصصی خانم شاحیدری‌پور نداریم، گفت: ایشان با سابقه‌کار حدود 20 سال که غالب آن هم در حوزه شهرسازی بوده، تجربیات و توانمندی خوبی دارند.
شهردار کرمان ادامه داد: کار در این منطقه اگرچه ظاهر متراکمی ندارد، اما پیچیدگی‌هایی دارد که امیدوارم با همکاری خوب کارکنان، کارها با قدرت و رو به آینده، تعریف و انجام شوند.
شعرباف با بیان اینکه مهندس رحیمی‌راد، سرپرست سابق شهرداری این منطقه، برنامه خوبی برای سال 1401 تهیه کرده بودند، گفت: پروژه‌هایی هم در این منطقه دیده شده که تا حدودی طبق این برنامه پیش رفتیم و باید ادامه پیدا کند.
وی همچنین خطاب به سرپرست جدید شهرداری منطقه پنج، با بیان اینکه جابه‌جایی مکان شهرداری این منطقه جزو اولویت‌های کاری شما باشد، خاطرنشان کرد: در این زمینه کارهای ساختمانی در محدودۀ بازار «قلعه‌محمود» در حال انجام است و شهریورماه امسال تحویل داده می‌شود.
شهردار کرمان، تکمیل پیاده‌رده «شهید تجلی» و پیگیری در این خصوص را از دیگر موارد مهم این منطقه دانست و تأکید کرد: این پروژه باید در موعد مقرر تکمیل شود؛ بنابراین، به‌عنوان یک موضوع فوری منطقه، باید پیگیری شود و ادامه یابد.
شعرباف افزود: موضوعاتی که برای خیابان «گلبازخان» و اتصال ساباط‌های آن محله وجود دارد و پروژه‌های مهم دیگر نیز مانند «قلعه‌محمود» که تاکنون در حال اجرا بودند، نباید به‌خاطر تغییرات دچار توقف شوند.
شهردار کرمان با بیان اینکه به نظر می‌رسد در این منطقه پرونده حادی باقی نمانده باشد، گفت: حضور در شورا درخصوص پرونده‌هایی که در منطقه بررسی شده و به نتیجه رسیده، بسیار مهم است.
شعرباف با اشاره به انتخاب خانم شاحیدری‌پور، به‌عنوان شهردار منطقه پنج افزود: مهارت‌های مدیریتی و ارتباطی، ربطی به جنسیت ندارند و کسی که اهل تعامل و ارتباط خوب با همکاران و مردم باشد و مهارت‌های تخصصی هم داشته باشد، بدون توجه به جنسیت، موفق است.
به گزارش کرمان‌آنلاین،سرپرست شهرداری منطقه پنج شهر کرمان نیز با تشکر از شهردار کرمان گفت: از شما که به من فرصت خدمت به مردم را در این منطقه دادید، سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم از عهده این مسئولیت و خدمت به مردم برآیم.
مرضیه شاحیدری‌پور افزود: تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا با همدلی و همکاریِ همکاران این منطقه، درجهت اجرای سیاست‌های شهرداری گام برداشته و به مردم خدمت کنم.
شهردار سابق منطقه پنج نیز گفت: از تک‌تک همکارانم در این منطقه به‌دلیل همکاری خوب، همراهی و همدلی، سپاسگزارم.
علی رحیمی‌راد افزود: معتقدم که محیط کار باید نشاط و شادابی داشته باشد تا کارکنان بتوانند در یک محیط مناسب کار کنند که خوشبختانه این اتفاق در این منطقه رخ داد و همه همکاران بدون در نظر گرفتن ساعت اداری، فعالیت می‌کردند.
وی با تشکر از شهردار کرمان، برای خانم شاحیدری‌پور، آرزوی موفقیت کرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4757
اخبار مرتبط
نظرات شما