• پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ -
  • 21 September 2023

  • پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ -
  • 21 September 2023
مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان خبر داد:

آزادسازی املاک مسیری در نقاط پر ترافیک کرمان

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان، از تملک و آزادسازی املاک مسیری جهت روان‌سازی ترافیک در نقاط پُرترافیک و تقاطع‌های پُرتردد شهر کرمان خبر داد.

سعید شجاعی، در حاشیه بازدید شهردار کرمان از املاک مسیری گفت: طی بازدید شهردار محترم و سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری از املاک واقع در طرح‌های عمرانی و پروژه‌های تملکی و سرمایه‌گذاری، املاکی که موجب ایجاد ترافیک شده، مورد بررسی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در شش‌ماهه اخیر، املاکی در تقاطع «بسیج»، محدوده پل «9 دی» و املاک جنب بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» تملک شده است، گفت: در حال حاضر، با اولویت‌بندی تملک‌ها، تملک املاک واقع در مسیر نقاط ترافیکی شهر کرمان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان، تقاطع خیابان «بهمنیار» و «اقبال»، جنب زیرگذر «آزادی» را ازجمله این املاک دانست و گفت: از دیگر نقاط ترافیکی مورد بازدید، تقاطع خیابان «خواجو» و «استقلال» و تقاطع «فیروزه» با خیابان «خواجو» بود که برای حل گره‌های ترافیکی در این نواحی، مقرر شد اقدامات تملکی با همکاری شهروندان و با سرعت بیشتری ادامه یابد.
شجاعی افزود: با توجه به سیاست این دوره مدیریت شهری، مبنی بر جلوگیری از خام‌فروشی املاک، از برخی از املاکی که امکان سرمایه‌گذاری در آن‌ها وجود دارد نیز بازدید شد و در دستور کار جذب سرمایه‌گذار قرار گرفت.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وی همچنین به اقدامات این مدیریت در شش‌ماه اخیر اشاره کرد و گفت: آغاز بارگذاری املاک شهرداری در سامانه جامع املاک جهت ساماندهی، حفظ و حراست از املاک شهرداری و همچنین تعیین‌تکلیف اقاله پروژه‌های سرمایه‌گذاریِ سنوات گذشته که دارای مشکلات حقوقی و قانونی بودند، ازجمله اقدامات است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4821
اخبار مرتبط
نظرات شما