• جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023

  • جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023
با صدور اطلاعیه بورس کالا اعلام شد

تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده پسته

بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده پسته با سررسید سال ۱۴۰۱ و مهلت تحویل کالا از انبار خبر داد.

در جدیدترین اطلاعیه مدیریت بازارهای مالی بورس کالای ایران که مخاطب آن کلیه کارگزاران و فعالان بازار سرمایه به ویژه فعالان بازار گواهی سپرده کالایی پسته هستند آمده است، تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی و آخرین روز معاملاتی نماد گواهی سپرده پسته فندقی روز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه خواهد بود و پس از آن گواهی های مزبور قابلیت معامله در بورس را نخواهند داشت.
لذا دارندگان گواهی سپرده کالایی نمادهای فوق باید قبل از تاریخ مذکور، نسبت به فروش گواهی سپرده یا خروج کالا از انبار اقدام کنند.
در ادامه این اطلاعیه اشاره شده مطابق دستورالعمل پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی، دارندگان گواهی سپرده کالایی نماد فوق، تا روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه مهلت دارند تا با مراجعه به انبار و پرداخت هزینه های انبارداری، نسبت به تحویل کالا اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه دارنده گواهی سپرده کالایی یا نماینده قانونی وی به انبار پس از مهلت مذکور، انباردار خروج نهایی کالا را ثبت کرده و متعاقبا تضامین تودیع شده توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی آزاد و به انباردار مسترد می شود.
اطلاعات نمادها و معاملات گواهی سپرده کالایی در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به آدرس اینجا در قسمت بورس کالا و سربرگ های گواهی سپرده کالایی قابل مشاهده است.
https://media.imereport.ir/d/2022/11/01/0/33336.pdf?ts=1667295500420
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/5319
اخبار مرتبط
نظرات شما