• چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023

  • چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023
پیشتازی KMC T8 در تولید؛

پیکاپ «کرمان موتور» با اختلاف در صدر

آمارهای منتشر شده از میزان تولید خودروهای پیکاپ در بازار ایران در سال 1401 نشان می‌دهد پیکاپ خوش رخ KMC T8 کرمان موتور با اختلاف در صدر قرار دارد...

آمارهای منتشر شده از میزان تولید خودروهای پیکاپ از جمله کی ام سی تی ۸ کرمان موتور، کلوت مکث موتور، کاپرا ۲، یواز پیکاپ، فوتون تونلند و آمیکو آسنا مربوط به ۹ ماه نخست سال ۱۴۰۱ در ایران نشان می‌دهد بیشترین میزان تولید به کی ام سی تی ۸ کرمان موتور تعلق دارد. همچنین در این لیست یواز پیکاپ کمترین میزان تولید را به ثبت رسانده است.
دلیل موفقیت KMC T8 در ایران
آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که پیکاپ KMC T8 کرمان موتور توانسته نگاه مشتریان پیکاپ‌های دو دیفرانسیل را به خود جلب کند و آمار فروش بیش از ۶ هزار دستگاهی را به ثبت برساند. در واقع از آنجایی که خودروهای شاسی بلند آفرودی کمی در بازار ایران حضور دارند، پیکاپ‌های دو دیفرانسیل توانستند سهم زیادی از این بازار را به خود اختصاص دهند.

به‌طور کلی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور به‌دلیل قیمت رقابتی در کارخانه، خدمات پس از فروش گسترده، بازاریابی مناسب، مشخصات فنی خوب و طراحی زیبا توانسته با اختلاف زیادی نسبت به رقبا به محبوبیت چشمگیری در بازار دست پیدا کند. در ادامه میزان تولید پیکاپ‌های بازار ایران طی 9 ماه اول سال 1401 را مشاهده می‌کنید:

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6452
اخبار مرتبط
نظرات شما