• چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 07 June 2023

  • چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 07 June 2023
ساماندهی که به سرانجام نمی‌رسد؛

ورودی‌های شهر کرمان همچنان آشفته و نازیبا

هرساله در روزهای منتهی به سال نو از ساماندهی ورودی‌های شهر کرمان خبرهایی منتشر می‌شود اما در عمل، همچنان این ورودی‌ها آشفته و نازیبا هستند...

در تازه‌ترین اظهارنظر در این ارتباط، معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفته: ساماندهی ورودی‌های شهر جهت استقبال خوب و آبرومندانه از مسافران نوروزی باید اولویت شهرداری‌های مناطق باشد.
محمود ایرانمنش، در جلسه‌ای که به‌منظور هماهنگی اقدامات جهت آماده‌سازی شهر برای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ و ایام بهار، تشکیل شد، ضمن قدردانی از تلاش معاونان خدمات‌شهری مناطق و همکاران‌شان و با اشاره به فرصت اندک باقی‌مانده تا نوروز، بر لزوم تغییر چهره شهر، تاکید و خاطرنشان کرد: کرمان برای میزبانی شایسته‌ از مسافران نوروزی، باید تلاش کند و به‌همین منظور، شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه نیز، باید ساماندهی ورودی‌های شهر را در اولویت بگذارند.
وی ادامه داد: فضاسازی متناسب با ایام نوروز که با ماه مبارک رمضان، همزمان شده، باید در دستور کار حوزه خدمات‌شهری مناطق قرار گیرد، که رنگ‌آمیزی جدول‌ها نیز، یکی از همین موارد است.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، افزود: رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابان‌های اصلی و فرعی و ترمیم حفاری‌ها، جمع‌آوری نخاله‌های حاشیه خیابان‌ها و زمین‌های سطح شهر، هرس درختان با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، تنظیف و مواردی از این‌دست است.
به گزارش کرنا، وی، با بیان اینکه تمام پیش‌بینی‌ها، طراحی‌ها و اقدامات لازم درخصوص فضاسازی شهر، صورت گرفته، گفت: از این پس، بر عهدهٔ معاونان خدمات‌شهری مناطق است که تلاش کنند تا در نوروزِ پیشِ رو، به سطح قابل قبولی از رضایتمندی عمومی دست یابیم.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6786
اخبار مرتبط
نظرات شما