• چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 07 June 2023

  • چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 07 June 2023
وارونه‌نگری به شیوه فداکار؛

انگشت اتهام استاندار به سمت محیط زیست

استاندار کرمان با بیان اینکه سه دستگاه در استان کرمان موانعی را بر سر راه سرمایه‌گذاری ایجاد می کنند، گفت: یکی از آنها سازمان محیط زیست است در عین حالی که منکر حفاظت محیط زیست نیستیم اما برخی اوقات تصور بر این است که برخی دوست ندارند سرمایه‌گذاری در استان انجام شود...

محمدمهدی فداکار در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان اظهار کرد: برخی از دستگاه ها در فضای کسب و کار همکاری نمی کنند که باید احصاء و برخورد شود و آنهایی که عملکرد خوبی در این زمینه دارند نیز تشویق شوند.
او با بیان اینکه سه دستگاه در استان کرمان موانعی را بر سر راه سرمایه گذاری ایجاد  می کنند، افزود: یکی از آنها سازمان محیط زیست است در عین حالی که منکر حفاظت محیط زیست نیستیم اما برخی اوقات تصور بر این است که برخی دوست ندارند سرمایه گذاری در استان انجام شود.
استاندار کرمان امنیت سرمایه گذاری در استان کرمان را خوب ارزیابی کرد و افزود: در سال جاری استان کرمان رتبه ششم ایجاد اشتغال و رتبه چهارم در کاهش بیکاری در کشور را کسب کرده است.
به گزارش ایسنا، او بانک ها را یکی از بازوهای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در استان دانست و بیان کرد: نقد به بانک ها وجود دارد اما باید مدنظر داشت که آنها نیز محدودیت های خودشان را دارند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6856
اخبار مرتبط
نظرات شما