• جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 19 April 2024

  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 19 April 2024
بررسی ابزارهای نوین تامین مالی از محل بازار سرمایه؛

گردهم‌آیی مدیران بازار سرمایه در کرمان

رییس کمیسیون امور زیربنایی و سرمایه‌گذاری اتاق کرمان از برگزاری همایش آشنایی با ابزارهای نوین تامین مالی برای شرکت‌ها و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور مدیران عامل سازمان بورس و اوراق بهادار، فرابورس ایران ،بورس کالا و بورس انرژی ایران خبر داد...

علی نقوی افزود:اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت فرابورس ایران کارگاه آموزشی و همایش آشنایی با روش‌ها و ابزارهای نوین تامین مالی از محل بازار سرمایه و تشریح روند پذیرش شرکت‌ها در بورس و فرابورس را برگزار می کند. وی افزود: این همایش با حضور مجید عشقی (رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار)،محمدعلی شیرازی (مدیرعامل شرکت فرابورس ایران) و مدیران عامل شرکت بورس کالای ایران و بورس انرژی ایران برگزار خواهد شد.
رییس کمیسیون امور زیربنایی و سرمایه گذاری اتاق کرمان اظهار داشت: معرفی روش‌ها و ابزارهای تامین مالی در بازار سرمایه با هدف کمک به بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان به منظور احداث واحدهای تولیدی، خدماتی، تکمیل پروژه های نیمه تمام، توسعه خطوط تولیدی،خرید تجهیزات و ماشین آلات و تامین سرمایه در گردش شرکت‌ها و واحدهای تولیدی از اهداف این همایش است.
علی نقوی افزود: در این همایش همچنین شرایط و الزامات شرکت‌ها برای پذیرش در بازار سرمایه تشریح خواهد شد و امتیازات و مزایای شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و فرابورس نیز ارایه خواهد شد.
نقوی گفت: به تسهیلات مربوط به تامین مالی و پذیرش شرکت‌های دانش بنیان در بورس و فرابورس نیز در این همایش پرداخته خواهد شد. رییس کمیسیون امور زیربنایی و سرمایه گذاری اتاق کرمان افزود:تشریح شرایط تاسیس شرکت پروژه ها و تامین مالی از محل بازار سرمایه نیز در دستور کار این همایش قرار دارد تا پروژه های دارای توجیه فنی و اقتصادی مناسب بتوانند با رعایت الزامات و قوانین مربوطه، نسبت به تاسیس شرکت پروژه و تامین مالی لازم جهت احداث پروژه از محل بازار سرمایه اقدام نمایند.
به گفته نقوی، در این همایش شرایط تاسیس صندوق های سرمایه گذاری زمین و ساختمان و تامین مالی از طریق بازار سرمایه تشریح می شود.
نقوی اظهار داشت: این همایش  پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 8 الی 12 در سالن زنده یاد کامیابی- اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان برگزار خواهد شد.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/7177
اخبار مرتبط
نظرات شما