• چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ -
  • 27 September 2023

  • چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ -
  • 27 September 2023
با حکم مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران انجام شد

معرفی سرپرست معاونت منابع انسانی شرکت مس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در حکمی محسن باقری را به سرپرستی معاونت منابع انسانی و پشتیبانی شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب کرد...

در نشست معارفه باقری و تودیع طیاری معاونان جدید و قبلی منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مس که با حضور معاونان، مدیران شرکت و مجتمع های 3 گانه برگزار شد، دکتر رستمی با تقدیر از تلاش‌های آقای طیاری در مدت تصدی معاونت منابع انسانی و پشتیبانی، به عضویت ایشان در هیات مدیره شرکت انتقال آب خلیج فارس اشاره کرد و گفت: ایشان همسو با تخصص آکادمیک خود تلاش‌های زیادی در زمینه انتقال آب خلیج فارس داشتند و تمایلشان ادامه فعالیت در همین مسیر بود.
مدیرعامل شرکت مس خطاب به باقری سرپرست جدید معاونت منابع انسانی و پشتیبانی ضمن تاکید بر ضرورت تحول و ارتقای سطح منابع انسانی شرکت مس، از وی خواست تمام تلاش خود را در این زمینه به کار ببندد تا منابع انسانی این شرکت در سطح قابل توجه که درخور نام شرکت است قرار گیرد.
وی ارتقای فرهنگ سازمانی و بهره وری شرکت مس در حوزه نیروی انسانی را از جمله انتظارات مهم خود از معاون منابع انسانی جدید شرکت برشمرد.
معاونت توسعه مدیریت و منابع مالی صندوق فولاد کشور، نماینده صندوق فولاد در شرکت ذغال سنگ کرمان، مدیرعاملی هلدینگ تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو، رئیس هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو خراسان، رئیس هیات مدیره شرکت ایساکو، رییس هیات مدیره شرکت نوسازی صنایع ایران و همچنین مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از سوابق مدیریتی آقای باقری می باشد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/7481
اخبار مرتبط
نظرات شما