• شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -
  • 18 May 2024

  • شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -
  • 18 May 2024
مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر مطرح کرد؛

افزایش ۵۶ درصدی فروش «فباهنر»

مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر در نشست بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه هلدینگ صدر تامین گفت: با وجود محدودیت‌های صادراتی ناشی از قوانین و آیین‌نامه‌های جدید، شرکت صنایع مس شهید باهنر در ۹ ماهه سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در فروش ۵۶ درصد و در سود ناخالص ۲۵ درصد افزایش داشته است...

مجید ضیایی بیان کرد: شرکت صنایع مس شهید باهنر با تولید بالغ بر ۲۴ هزار تن محصول در ۹ ماهه سال جاری، توانست ۹۴ درصد بودجه فروش خود را محقق سازد.
در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاونان و مدیران ارشد هلدینگ صدر تامین در تهران و مدیران شرکت صنایع مس شهید باهنر در محل کارخانه برگزار شد، مدیرعامل این مجموعه صنعتی ضمن ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد ۹ ماهه سال جاری، برنامه‌های پیش روی شرکت را تبیین کرد و افزود: شرکت صنایع مس شهید باهنر توانست با دستیابی به مبلغ ۱۸ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال سود ناخالص، ۱۷ هزار و ۶۶۹ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال سود عملیاتی و ۱۲ هزار و ۴۹۲ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال سود خالص به ترتیب ۴۶، ۳۷ و ۲۵ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال قبل را تجربه کند.
به گزارش اقتصاد کرمان، وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمینه کاهش صادرات، عنوان کرد: متاسفانه قوانین و آیین‌نامه‌های جدید، شرکت را دچار مشکلات و موانع عدیده در خصوص صادرات کرده است؛ البته ما پیگیری‌های زیادی برای برطرف کردن این موانع انجام داده‌ایم و امیدواریم با هماهنگی سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط بتوانیم رونق دوباره را به بخش صادرات محصولات تولیدی شرکت بازگردانیم.
ضیایی خاطرنشان کرد: از آنجایی که شرکت صنایع مس شهید باهنر طی چند سال گذشته توانسته است عنوان صادرکننده نمونه استانی و کشوری را به خود اختصاص دهد، رفع موانع تولید و افزایش صادرات که خواست رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری نیز هست، می‌تواند باعث رونق بیش از پیش فعالیت‌ها در این شرکت شود.
گفتنی است در این جلسه سید محمدصابر پرورش، معاون امور شرکت‌های هلدینگ صدر تامین ضمن تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در شرکت صنایع مس شهید باهنر از مدیریت، کارشناسان و کارگران این شرکت تشکر و برای آن‌ها آرزوی موفقیت بیش از پیش کرد.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/10575
اخبار مرتبط
نظرات شما