• پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 23 May 2024

  • پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 23 May 2024
آگهی فراخوان مزایده شماره 106 «فملی» منتشر شد؛

مزایده بهره‌برداری از معدن و کارخانه مس هنزا

آگهی فراخوان عمومی شرکت مس هم‌زمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مزایده‌گران حائز صلاحیت برای انجام سرمایه‌گذاری به منظور تجهیز، آماده‌سازی و بهره‌برداری از معدن مس بُندر هنزا در شهرستان رابر منتشر شد...

آگهی فراخوان عمومی هم‌زمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مزایده‌گران حائز صلاحیت جهت انجام سرمایه‌گذاری به منظور تجهیز، آماده‌سازی و بهره‌برداری از معدن مس بندرهنزا و احداث و بهره‌برداری از کارخانه تولید کنسانتره مس به ظرفیت سالانه ۱۲ هزار تن کنسانتره و محصولات جانبی دیگر شرکت ملی صنایع مس ایران منتشر شد.
شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مزایده فوق‌الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مزایده عمومی (هم‌زمان با ارزیابی کیفی، یکپارچه) به شرکت‌ها یا موسسات واجد صلاحیت واگذار کند.
شرح مختصر کار:
شرح مختصر کار عبارت است از تجهیز و بهره‌برداری از معدن مس بندرهنزا و احداث و بهره‌برداری از کارخانه فلوتاسیون با ظرفیت ورودی یک‌ میلیون تن ماده معدنی که شامل موارد اصلی و نه محدود به موارد ذیل است:
به‌روزرسانی مطالعات طرح امکان‌سنجی بهره‌برداری از معدن و کارخانه
تجهیز، آماده‌سازی و تامین زیرساخت‌های موردنیاز بهره‌برداری از معدن و کارخانه
تملک و اخذ مجوزهای موردنیاز از سازمان‌های مرتبط
خاک‌برداری و خاک‌ریزی محل ساختمان‌ها و کارخانه
احداث جاده‌های دسترسی، ساختمان‌ها و سد باطله
پیش باطله‌برداری، دپوی باطله و استخراج ماده معدنی
به‌روزرسانی مطالعات و طراحی نهایی کارخانه فرآوری
خرید و نصب تجهیزات، احداث و بهره‌برداری از کارخانه فلوتاسیون
مدت انجام کار:
۲۰ سال شمسی از تاریخ ابلاغ قرارداد شامل ۳۶ ماه شمسی (آماده‌سازی و نصب تجهیزات و احداث کارخانه) و ۱۷ سال دوره بهره‌برداری. محل انجام کار نیز استان کرمان، ۳۵ کیلومتری شرق شهرستان رابر است.
شرایط متقاضی:
شرایط لازم برای حضور در مزایده
داشتن شخصیت حقوقی
مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مزایده
سایر شرایط موردنیاز برای شرکت در فرایند ارزیابی شامل موارد زیر است:
دارا بودن توانایی مالی و پشتیبانی کافی برای اجرای موضوع قرارداد
داشتن تجربه (سابقه اجرایی) و دانش در زمینه موضوع مزایده در ۱۰ سال گذشته
داشتن نظام کیفی انجام کار و حسن سابقه در کارهای قبلی. (رضایت‌نامه از کارفرمایان قبلی و هرگونه مدرک نشانگر حسن سابقه در کارهای قبلی (کارهای موضوع مزایده و یا مشابه آن ملاک است.))
روش اجرای کار
مدیریت کارآمد و سیستم اجرای کار (کفایت کادر فنی و عناصر کلیدی)
دارا بودن توانایی واریز نقدی و یا تودیع ضمانت‌نامه معتبر بانکی شرکت در مزایده معادل ۵۰۰ ریال میلیارد ریال
شرکت‌ها به‌صورت مشارکت و یا کنسرسیوم مجاز به حضور و ثبت‌نام در مزایده هستند. متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند “۴” بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، می‌توانند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از تاریخ درج آگهی در روزنامه سراسری، آمادگی خود را از طریق سامانه قراردادهای شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com با انجام مراحل ذیل اعلام کنند:
الف- انجام فرایند ثبت‌نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور
ب- ورود به سامانه و اعلام آمادگی جهت شرکت در مزایده مربوطه و آپلود مستندات در بخش‌های ذیل:
ب-۱- در بخش آپلود اسناد و مستندات، بارگذاری مدارک موردنیاز «حقوقی و مالکیتی» به شرح ذیل:
تصویر اساس‌نامه، آگهی تاسیس، تصویر نمونه امضاهای صاحبان مجاز به همراه نام و نام خانوادگی، آخرین آگهی روزنامه رسمی، تغییرات شرکت در خصوص سهام‌داران شرکت، اعضای هیئت‌مدیره، مدیرعامل و نیز صاحبان امضاهای مجاز و تصویر گواهی کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت.
ب-۲- در بخش فرم ارزیابی کیفی، بارگذاری مدارک «فنی» موردنیاز مطابق اطلاعات مندرج در فایل «Excel» موجود در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران است.
در صفحه مربوط به فرم ارزیابی کیفی مستندات ثبت‌ شده از بخش اطلاعات تکمیلی قابل‌ مشاهده و انتخاب هستند.
نکته یک: دسترسی به فرم ارزیابی کیفی در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران؛ در قسمت معاملات شرکت کرده و بعد از انتخاب موضوع مزایده و اعلام آمادگی در مزایده امکان‌پذیر است.
نکته ۲: دریافت، تکمیل و امضا توسط صاحبان امضاهای مجاز متقاضی و بارگذاری فرم‌های ذیل، در بخش اسناد ارزیابی در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران الزامی است (مهم):
-فرم Excel  (فرم ارزیابی کیفی متقاضیان، مربوط به مزایده فوق).
نکته ۳: زمان‌بندی انجام فرایند مزایده باید مطابق با جدول زمان‌بندی شماره یک (بخش الف اسناد مزایده، شرایط عمومی شرکت در مزایده) صورت پذیرد.
نکته ۴: متقاضیان باید پیشنهاد و مدارک خود را (چهار پاکت الف، ب، ج، د) مطابق با شرایط عمومی شرکت در مزایده (بخش الف اسناد مزایده) به دفتر حراست شرکت ملی صنایع مس ایران واقع در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، پلاک ۲۱۶۱ (شرکت ملی صنایع مس ایران) تحویل و رسید دریافت کنند.
توضیحات:
ارزیابی و سنجش توان و صلاحیت شرکت‌ها بر اساس شاخص‌ها و پارامترهای مندرج در فرم ارزیابی و اطلاعات فرم «Excel» صورت خواهد گرفت. بنابراین لازم است شرکت‌های متقاضی ضمن ورود اطلاعات دقیق در فرمت فایل «Excel»، تصویر فرم‌های تکمیل‌ شده با مهر و امضای مجاز به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در بخش فرم ارزیابی، بارگذاری و همچنین مدارک مربوطه را به‌ صورت لوح فشرده در پاکت ” د“  ارائه کنند.
کلیه متقاضیان جهت بارگذاری مدارک موردنیاز آگهی مزایده باید به پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران (بخش اسناد و مستندات در خصوص آپلود مدارک حقوقی و مالکیتی، بخش فرم ارزیابی کیفی در خصوص آپلود مدارک فنی) به آدرس الکترونیکی nicico.com و ورود با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود مراجعه کنند. شایان‌ ذکر است با توجه به آرشیو مدارک در سامانه، برای مزایده بعدی نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نیست.
اطلاعات بارگذاری شده در قسمت فرم ارزیابی پس از بارگذاری کلیه مدارک تا آخرین تاریخ پایان ارسال مدارک قابل‌ ویرایش است.
کلیه فایل‌ها باید به‌ صورت مجزا با فرمت pdf، با حجم حداکثر پنج مگابایت آپلود شود.
تصویر هر مدرک باید در قسمت مشخص‌ شده برای آن در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران بارگذاری شود (بر اساس دسته‌بندی فوق) و در صورت عدم بارگذاری، نقص و یا بارگذاری تصویر مدرک در قسمت‌های نامرتبط، آن مدرک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و بدیهی است امتیاز آن نیز برای متقاضی منظور نخواهد شد.
نحوه ارزیابی کیفی و امتیاز‌دهی متقاضیان و حداقل امتیاز کسب‌ شده برای حضور در مزایده و گشایش پاکت‌های “الف” ،”ب” و “ج”، بر اساس مدارک و مستندات بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مستندات و معیارهای ارزیابی ارائه شده در لوح فشرده تحویلی در پاکت “د“ است. لازم به ذکر است که ارزیابی از روی لوح‌ فشرده تحویلی در پاکت “د“ انجام می‌شود و مدارک بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در خصوص پاکت “د“ باید با مدارک تحویلی مزایده‌گران در پاکات “د“ مغایرتی نداشته باشند.
ارائه مدارک فوق‌‌الذکر هیچ‌گونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مزایده ایجاد نخواهد کرد و در زمان گشایش پاکت‌ها ابتدا پاکت “د“ اسناد مزایده بر اساس معیارهای ارزیابی کیفی توسط کمیته ارزیابی بررسی می‌شود و در صورتی‌ که شرکت حداقل امتیاز لازم را کسب کند، پاکت “الف” (ضمانت‌نامه) گشوده و سپس سایر مراحل گشایش پاکت‌ها مطابق شرایط مندرج در اسناد مزایده صورت می‌پذیرد.
اطلاع‌رسانی در خصوص کلیه موارد ازجمله تمدید مدت‌زمان آگهی مزایده، صرفا از طریق پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی nicico.com صورت می‌پذیرد.
کلیه هزینه‌های درج آگهی‌های مربوط به این مزایده در وب‌سایت‌ها و روزنامه‌های سراسری و استانی پس از استعلام از امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به عهده برنده مزایده است و پس از انعقاد قرارداد از مطالبات وی کسر خواهد شد.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، شمــاره تلفن ۸۲۱۳۸۱۰۷-۰۲۱ جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی در خصوص موارد فنی مندرج در متن آگهی، شمــاره تلفن ۸۲۱۳۸۲۸۹-۰۲۱ جهــت پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص موارد حقوقی مندرج در متن آگهی و شماره تلفن ۸۲۱۳۸۰۷۸-۰۲۱ جهــت پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص دسترسی به پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین بارگذاری مدارک درخواستی ارائه می‌شود.
بر اساس این گزارش، شرکت ملی صنایع مس ایران آگهی فراخوان مزایده شماره ۱۰۷ یعنی «مزایده بهره‌برداری از معدن و کارخانه مس باغ خشک» با با شرح آگهی فراخوان عمومی هم‌زمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مزایده‌گران حائز صلاحیت جهت انجام سرمایه‌گذاری به منظور تجهیز، آماده‌سازی و بهره‌برداری از معدن مس باغ خشک و احداث و بهره‌برداری از کارخانه تولید کنسانتره مس به ظرفیت سالانه پنج (پنج) هزار تن کنسانتره و محصولات جانبی دیگر با رعایت کلیه موارد فوق منتشر کرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/10830
اخبار مرتبط
نظرات شما