• پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 23 May 2024

  • پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 23 May 2024
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس مطرح کرد؛

طرح‌های توسعه؛ راهبرد حیاتی بقا و پیشرفت

طرح‌های توسعه، مسئله اساسی و برجسته در راستای پیشبرد اهداف شرکت ملی صنایع مس ایران محسوب می‌ شود. این مطلب را دکتر حسین مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در دیدار خود با مدیران شرکت مهندسی و توسعه ملی مس (متمم ) عنوان کرد...

دکتر مدرس خیابانی در ملاقات خود با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت فوق با تأکید بر اهمیت طرح‌های توسعه اظهار کرد: توجه به طرح‌های توسعه باید جزء اولویت‌های تمامی بخش‌های شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت مهندسی متمم باشد .
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز عید سعید فطر، که بر وحدت کلمه و انسجام کلمه تأکید داشتند اظهار کرد : انسجام و همدلی، کلیدی برای موفقیت است. اگر همه فعالان اقتصادی، مدیران و مشاوران و کارکنان، باهم همکاری داشته باشند می‌توانند با وحدت عمل و با سرعت بیشتری به اهداف مورد نظر دست یابند.
دکتر مدرس خیابانی در ادامه تأکید کرد : برای پیشرفت و رسیدن به اهداف توسعه ، تلاش مشترک و همگانی لازم است و همین امر باعث موفقیت و بهبود وضعیت می‌شود.
در پایان مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به معاونان ، مدیران و مجریان در این شرکت تأکید کرد : اگر اجرای پروژه‌ها به موقع انجام شود ، باعث افزایش اعتماد بنفس شده و مارا به سمت آینده هدایت خواهد کرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/10940
اخبار مرتبط
نظرات شما