• پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 26 May 2022

  • پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 26 May 2022
استاندار کرمان خبر داد

ایجاد ۱۲ هزار شغل در کرمان پیش‌بینی شده است

استاندار کرمان گفت: ۱۲ هزار شغل از محل توانمندی‌های داخلی این استان با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک رسالت در کرمان پیش‌بینی شده است.

علی زینی‌وند در رزمایش ایران همدل و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه ثارالله کرمان در مصلای امام علی (ع) کرمان با اشاره به آسیب‌های متعدد وارده بر مشاغل ناشی از بیماری کرونا افزود: بسیاری از افراد آبرومند شغل خود را از دست داده‌اند در حالی که زیر پوشش نهادهای حمایتی نیستند لذا باید همدلانه به کمک هم برویم.
وی به طرح‌های اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد و از این نهاد حمایتی به دلیل شبکه‌سازی در مشاغل خرد خانگی قدردانی کرد.
استاندار کرمان افزود: ایجاد ۱۲ هزار شغل از محل توانمندی داخلی استان (صنایع بزرگ) با محوریت کمیته امداد و بانک رسالت در کرمان پیش‌بینی شده است.
این آیین با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، دکتر زینی‌وند استاندار کرمان، سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله و مدیرکل کمیته امداد کرمان در محل مصلای شهر کرمان، توزیع ۴۰۰ دستگاه کولر گازی میان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق جنوب و شرق استان کرمان آغاز شد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3837
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما