• پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ -
  • 09 December 2021

  • پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ -
  • 09 December 2021
به پاس دستیابی به رکوردهای تازه در تولید،فروش و صادرات انجام شد

تجلیل از مدیرعامل مس شهید باهنر در اجلاس سرآمدان اقتصاد

در اجلاس سراسری سرآمدان اقتصاد ایران از مجید ضیائی مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان،تجلیل و قدردانی شد.

در اجلاس سراسری سرآمدان اقتصاد ایران که با حضور مرحبا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خزایی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و پدر علم آینده پژوهی و جمعی از مدیران دولتی، اساتید دانشگاهی و فعالان اقتصادی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد‌، از مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر در کنار سایر سرآمدان اقتصاد کشور که در سال گذشته فعالیت قابل توجه داشته‌اند، تجلیل شد.
گفتنی است این گردهمایی که از جمله بزرگترین گردهمایی سرآمدان اقتصاد ایران به شمار می رود با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص تولید ملی و جلب اعتماد مردم، ابلاغ سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی به سران سه قوه و لزوم بررسی و تبیین ابعاد مختلف آن از سوی مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی به منظور اجرای کامل سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی مبنی بر تدوین و اجرای سند جامع و تحول نظام استانداردسازی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از جهش تولید شکل گرفته است.
هماهنگی با برنامه اقتصادی دولت سیزدهم برای افزایش میانگین رشد اقتصادی بدون نفت، جهت‌گیری اقتصادی مبتنی بر منابع و نوآوری، توجه به نخبگان و استفاده از فناوری‌های نوین در راستای بهبود کیفیت و شناسایی حوزه‌های سرمایه‌گذاری و فراهم نمودن زیرساخت‌ها از دیگر اهداف مهم این گردهمایی است.
رویکرد این اجلاس اعطای جایزه برند ملی، اعتماد ملی است که با مشارکت وزارتخانه‌ها و نهادهای علمی و دانشگاهی برگزار می‌شود.
گفتنی است مس باهنر توانسته است در شش ماه نخست سال جاری رکوردهای تولید و فروش و صادرات ۱۰ سال گذشته شرکت را بشکند و در رتبه بندی شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین وابسته شستا رتبه اول سودآوری را کسب نماید.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3987
اخبار مرتبط
نظرات شما