• شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 28 May 2022

  • شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 28 May 2022
اقدام به ایفای تعهدات معوق؛

لیفان X70 خودروسازان بم در آستانه تحویل

خودرو سازان بم به رغم مشکلاتی که ناشی از تحریم و کرونا به وجود آمده است، اقدام به ایفای تعهدات معوق خود کرده و تحویل سری جدید لیفان X70 را در دستور کار خود قرار داده است.

پیگیری های انجام شده نشان می دهد که کلیه تعهدات طرح مشارکت در تولید نمایندگان خودرو سازان بم در حال فاکتور شدن هستند. این خودروها پس از اتمام مراحل شماره گذاری تحویل مشتریان خواهند شد. پیشتر مدیر فروش خودروسازان بم با اشاره به این که مشکل اصلی عدم تحویل، ترخیص قطعات بود، گفته بود: « به رغم آماده بودن شرایط تولید متأسفانه بحث ورود قطعه و مشکلات مربوط به آن باعث شد که با کمی تأخیر مواجه بشویم. خوشبختانه این مشکل نیز برطرف شده است و با ترخیص قطعه مورد نیاز پروسه تکمیل خودرو با سرعت آغاز و تمام تعهدات معوق تا نیمه اول آبان ماه ایفا خواهند شد ».
شروین پدرام همچنین در خصوص این که چرا زمان دقیقی برای پیش فروش محصولات اعلام نمی شود تأکید کرده بود: « با توجه به برخی مشکلات که پیرو تحریم های اقتصادی و همچنین کرونا بروز کرد، تأخیر در تحویل به موقع خودروها ایجاد و باعث شد که با وسواس و دقت بیشتری به این قضیه نگاه کنیم. بنابراین تا زمانی که از تمام جهات مطمئن نشده باشیم، پیش فروش را آغاز نخواهیم کرد، اما همان طور که اشاره کردم، کار در شرف انجام است و در آینده نزدیک فروش آغاز خواهد شد ».
مدیر فروش خودروسازان همچنین به تغییر ساختار شرکت مادر اشاره و گفته بود: « تغییراتی که در این شرکت پیش آمده است به بهبود کیفیت محصولات کمک خواهد کرد، چراکه تأمین کننده ای قوی تر و بهتری وارد کار شده است که می تواند باعث افزایش سرعت روند کیفی محصولات باشد. اما همین سوئیچ کردن در تأمین کنندگان باعث به وجود آمدن تأخیر شده که به ما نیز منتقل شده است. نکته مثبت این است که از این به بعد تأمین کنندگان به مراتب قوی تر در مسیر تولید قرار دارند ».
با این حال هر چند خبر دقیقی از زمان آغاز پیش فروش لیفان ایکس ۷۰ اعلام نشده استT به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ،اما به نظر می رسد با مهیا بودن شرایط تولید و ایفای تعهدات معوق، خودروسازان بم نیز به زودی شرایط پیش فروش محصولات خود را اعلام کند
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4028
اخبار مرتبط
نظرات شما